Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Інформація про роботу житлової комісії виконавчого комітету Богодухівської міської ради з червня 2011 по травень 2012 року

Опубликована 5-07-2012, 08:44 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

ІНФОРМАЦІЯ
про роботу житлової комісії виконавчого комітету Богодухівської міської ради
з червня 2011 рік по травень 2012 року

 

При виконавчому комітеті Богодухівської міської ради працює житлова комісія в складі 7 чоловік, очолює її заступник міського голови Коваленко І.В. До складу комісії входять представники КП «Богодухівжитло», Богодухівської громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», районної організації ветеранів України, головний санітарний лікар району, депутати міської ради, спеціалісти апарату.

Склад комісії, згідно з діючим законодавством України, затверджується на першому засіданні виконкому нового скликання і діє на протязі строку його повноважень. Засідання комісії скликається у відповідності з планом її роботи, щомісячно перед засіданням виконавчого комітету. Для кворуму необхідна присутність не менше половини її членів, всі питання в комісії вирішуються більшістю голосів і оформляються протоколом, який підписується усіма присутніми на засіданні членами комісії. В своїй роботі житлова комісія в основному керується Житловим кодексом Української РСР, який набрав чинності з 01 січня 1984 року, а також Правилами обліку громадян, які потребують покращення житлових умов. Цей документ був затверджений теж в 1984 році.

Житлова комісія охвачує всі види та етапи діяльності щодо забезпеченню громадян житлом: прийняття на квартирний облік, включення в списки громадян першочергового та позачергового одержання житлових приміщень, зняття з квартирного обліку, перенесення черги, розгляд скарг громадян. Комісія готує пропозиції щодо вказаних вище питань та вносить їх на розгляд виконкому. Пропозиції комісії мають характер рекомендацій, але її участь у розгляді відповідних питань є обов’язковою. Виконком не має права розглядати питання квартирного обліку та надання житлових приміщень, які попередньо не були розглянуті комісією.

З червня 2011 рік по грудень 2011 року житловою комісією проведено 7 засідань, з січня по травень 2012 року – 2. Розглянуто 12 заяв щодо постановки на квартирний облік, стільки ж обстежено житлових умов громадян та складено відповідних актів.

У виконкомі ведеться журнал обліку громадян, які перебувають в черзі на одержання жилих приміщень. Журнал пронумерований, прошнурований, скріплений печаткою. Списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, затверджені рішенням виконкому і вивішені в міській раді для загального огляду.

На кожного громадянина, прийнятого на квартирний облік, заведена облікова справа, в якій знаходяться всі необхідні документи.

Станом на 1 червня 2012 року на квартирному обліку в міськвиконкомі перебуває 178 сімей. З них: 6 сімей, які мають право на позачергове одержання житла (інваліди ЧАЕС, діти-сироти), 84 - пільговики.

Не зважаючи на те, що в 2008-2009 рр. більше 70 сімей одержали житло за рахунок міської ради, був заселений 30-квартирний будинок для медпрацівників, черга на житло не зменшується. Це говорить про те, що механізм розв’язання житлової проблеми, що діяв раніше, є неефективним і не дозволяє не тільки повністю забезпечити громадян житлом, але хоча б суттєво зменшити чергу на одержання житла.

На виконання соціальних ініціатив Президента В.Януковича вперше, за часів незалежності створені прості і вигідні умови для масового вирішення житлової проблеми. В Україні діє програма здешевлення кредитів на придбання доступного житла. Поява такої програми доступного кредитування вдихнула оптимізм у суспільстві.

На виконання Закону України від 29.06.2010 № 2367-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» житловою комісією в повному об’ємі виконана робота щодо збору даних для створення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до законодавства та перебувають на квартирному обліку.

 

 

Керуючий справами виконкому міської ради            А. Щербак

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.