Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

До уваги сільгоспвиробників, власників землі та землекористувачів!

Опубликована 10-06-2012, 18:41 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Управління Держкомзему у Богодухівському районі повідомляє, що з 01.01.2012 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів» від 04.06.2009 № 1443-VI , відповідно до якого вносяться істотні зміни до Земельного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, закони України «Про охорону земель», «Про землеустрій».

 

Вищезазначені зміни передбачають використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва виключно відповідно до розроблених та затверджених в установленому порядку проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель. На період до 1 січня 2015 року ці вимоги поширюються лише на тих  власників та користувачів, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею більш як 100 гектарів.

 

Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань для ефективного ведення сільськогосподарського виробництва, раціонального використання та охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища і покращання природних ландшафтів.

 

Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та

впорядкування угідь, визначають:

а) розміщення виробничих будівель і споруд;

б) організацію землеволодінь та землекористувань з виділенням сівозміни, виходячи з

екологічних та економічних умов, формування інженерної та соціальної інфраструктури;

в) визначення типів і видів сівозміни з урахуванням спеціалізації сільськогосподарського

виробництва;

г) складання схем чергування сільськогосподарських культур у сівозміні;

ґ) проектування полів сівозміни;

д) розробку плану переходу до прийнятної сівозміни;

е) перенесення в натуру (на місцевість) запроектованих полів сівозміни.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що  статтею 55 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (із змінами, що вносяться), передбачається притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без зтверджених у випадках, визначених законом, проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, з накладанням штрафу на громадян від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з відхиленням від затверджених в установленому порядку проектів землеустрою з накладанням штрафу на громадян від 5 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

З метою своєчасного замовлення складання вищезазначених проектів землеустрою, що дозволить в подальшому використовувати сільськогосподарські угіддя відповідно до вимог діючої законодавчої та нормативної бази із збереженням та підвищенням їх родючості управління надає перелік землевпорядних підприємств, які отримали ліцензії на проведення землевпорядних робіт:

- державне підприємство «Харківській науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»  ( м.Харків, вул.. Космічна, 21);

- Харківська філія державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» м. Харків, вкл.. Короленка,16)

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.