Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Не злегковажити викликами ВІЛ/СНІДу

Опубликована 23-03-2012, 10:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Не так давно у міській раді пройшов «круглий стіл» на тему «Відповідальність сфери праці на виклики ВІЛ-інфекції/СНІДу».


Члени Богодухівської міської координаційної ради проекту за напрямком «Посилення координації та розробки політики з профілактики координаційної ВІЛ/СНІД», запрошені  обговорювали цю тему. Секретар координаційної ради Л.І. Рогинська (фото 1) інформувала про сам проект, зауважила про його важливість. Без сумніву, на сьогодні ВІЛ/СНІД уже розглядають не лише як медичне, а й соціальне явище. Мета «круглого столу» – на основі аналізу нинішнього стану захворюваності на ВІЛ-інфекцію та СНІД визначитися з тим, як дати адекватну відповідь на епідемію, що не знає державних кордонів і меж між регіонами.

 

На засіданні були присутні члени координаційної ради, керівники промислових підприємств, установ та організацій міста, представники Богодухівського РЦЗ, територіального центру, громадських організацій, міських дискотек та ін.

 

Присутні обговорювали актуальну на сьогодні проблему, висловлювали свої думки і бачення. Також переглянули відеофільм, відповіли на питання анкети, які запропонував Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, отримали буклети.

 

Як завжди, спілкування пройшло продуктивно, активно. Було прийнято відповідну резолюцію. У ній, зокрема, йдеться про пожвавлення первинної профілактики  ВІЛ/СНІДу серед населення, проведення щорічних інформаційно-просвітницьких кампаній, реалізацію інших заходів з тим, щоб захворювання у нашому краї не поширилися, справді, до масштабів епідемії.

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.