Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Несанкціоновані оголошення – під забороною!

Опубликована 4-04-2012, 10:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

 

У відповідності до Закону України «Про організацію благоустрою населених пунктів» - забороняється розташування рекламних засобів, оголошень, агітаційних листівок на територіях архітектурних споруджень міста, пам’ятниках, деревах, квітниках, електричних стовпах, на зовнішніх поверхнях будівель, парканах, огорожах тощо. У разі порушення Закону та псування вищезазначених місць, на порушника накладаються штрафні санкції. Згідно зі статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» на порушників накладається штраф: на громадян (приватних осіб) – від 340 до 1360 грн., а на посадову особу (керівників, директорів, приватних підприємців, за дорученням яких здійснюється розклеювання рекламних оголошень в заборонених місцях) – від 850 до 1700грн.

 

Найбільше потерпають від несанкціонованої реклами центр міста Богодухова, місця поблизу торгових закладів, райони залізничного та автовокзалів. ». Це погіршує загальний естетичний вигляд міста, забруднює територію, тоді як для її розміщення у місті є певна кількість інформаційних носіїв та планується додаткове їх встановлення. Слідкують за виявленням таких фактів уповноважені на те особи комунальних підприємств міської ради та співробітники міліції.

29 березня 2012 року на засідання комісії при виконавчому комітеті Богодухівської міської ради розглянуто 2 справи щодо порушників, які розклеювали рекламні оголоошення у заборонених місцях в м. Богодухові. Обидва ці випадки розглянула адміністративна комісія. Так на гр.Г., яка , розмістила велику кількість рекламних листівок на стовпах  накладено штраф у розмірі 340 грн, а на гр.Т., співробітницю одного з комерційних банків, що діє на території м .Богодухів, за аналогічне порушення накладено штраф в розмірі 1020 грн.

 

Богодухівська міська рада прохає всіх жителів міста дотримуватись правил благоустрою та під час двомісячника благоустрою сприяти очищенню міста від несанкціонованих рекламних оголошень та повідомляти про осіб, які розміщують їх в невстановлених місцях до міської ради за телефоном 3-20-02 чи до райвідділу внутрішніх справ за телефон 102.

 

 

Міська рада

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.