Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

І готували, і частували, і веселились

Опубликована 6-03-2012, 15:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Відшуміла – відгуляла в нашому місті традиційна Масляна. А богодухівці ще й досі згадують веселе театралізоване дійство, конкурси і вікторини, смачні млинці та вареники, якими їх пригощали на святі. Комусь цю подію нагадує придбане на ярмарку зерно, яке так знадобилося в господарстві, у когось ґелґочуть куплені принагідно гуси, хтось попиває чай з медом від сільгоспвиробників, а комусь додає доброго настрою погляд на виграний приз.

Від імені Богодухівської міської ради – ініціатора та організатора свята – висловлюю щиру вдячність усім, хто взяв найактивнішу участь у ньому. Хочу зупинити увагу на участі колективів міста. Найперша подяка - колективу електромеханічного заводу, особисто його директору депутату районної ради М.Б.Пушкарю, головному інженеру депутату міської ради О.І.Тесленку, завідувачці виробництва Р.М.Косенко і всім представникам підприємства, які готували смачний куліш і запашний чай, пекли ватрушки і смажили млинці та з гарним настроєм пригощали всіх бажаючих. Черга до палаток, жарти і сміх привертали все нових і нових відвідувачів, які разом із частуванням одержували заряд добра, гостинності, щедрості.

Як завжди, душу і серце вклали у свої виставки представники навчальних закладів міста – гімназії, колегіуму, ліцею, спеціалізованого навчально-виховного комплексу обласної ради, будинків-інтернатів – психоневрологічного та для дітей, райспоживспілки, ринку. Конкуренція була серйозною. I місце заслужено посіла райспоживспілка (голова – Н.М.Стеріоні), II – комунальний заклад «Спеціалізований навчально-виховний комплекс» (директор - О.А.Хованова), III – комунальна установа «Богодухівський дитячий будинок-інтернат» (директор Г.І.Дорошенко).

Найкращою, найоригінальнішою стравою на святі Масляної визнано витвір (і це дійсно так!) під назвою «Подих весни», який приготували у колегіумі № 2. Проте ще раз хочу підкреслити, що добре підготувалися всі учасники заходу.

Особливого колориту Масляній у Богодухові надала участь місцевих рад району. Уміють у нас і готувати, і частувати! А веселощам так взагалі не було меж.

Висловлюю подяку голові журі конкурсу начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Л.В.Клочко і всім членам компетентного журі: ветерану громадського харчування Н.Б.Сироватко, викладачеві професійного аграрного ліцею Т.В.Назаренко, учителю ліцею № 3 І.М.Лакєєвій та приватному підприємцю О.Г.Прященко.

Особисто організовував і контролював ярмарок сільгосппродукції начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.Г.Адаменко. Не відставали і міські підприємства – ТОВ «Богодухівський молзавод» і ЗАТ «Богодухівський м’ясокомбінат», які провели виїзну торгівлю, щоб учасники свята поверталися додому з покупками.

Щедро дарували свої таланти людям самодіяльні артисти і працівники районного будинку культури на чолі з незмінним директором Н.Г.Церковною. Дитячу програму провели представники Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом О.О.Соловйової, а спортивні розваги – І.О.Дзюба та тренери ДЮСШ (директор М.Є.Рубан). Спасибі усім і нових творчих злетів!

Незважаючи на вихідний, прибирали площу до і після свята, доставляли і розставляли столи, надалі колегіумом і ліцеєм, слідкували за чистотою працівники КП «Богодухівжитло» (начальник Н.М.Ярошенко). Все було продумано, злагоджено, за що і дякуємо.

Масляна засвідчила, що богодухівці цінують, зберігають і розвивають кращі народні традиції. Ініціатива, наполегливість, фантазія, творчість наших людей безмежні. Упевнена, що набутий досвід сприятиме проведенню нових цікавих свят.

Н.Олексенко,
в.о.міського голови

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.