Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Кращі з кращих стали стипендіатами

Опубликована 25-01-2012, 12:46 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Кращі з кращих стали стипендіатами


В приміщенні міської ради відбулося вручення персональних стипендій міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками 2011 року.

На заході були присутні стипендіати, їхні батьки та наставники, начальник відділу культури і туризму РДА А.М.Волошко, директори навчальних закладів: О.Д.Вєтров (Богодухівська гімназія №1), І.Г.Безмінова (Богодухівський колегіум №2), М.О.Павленко (Богодухівська дитяча музична школа імені В.Т.Борисова), М.Є.Рубан (Богодухівська дитячо-юнацька спортивна школа), О.М.Михайлюченко (керівник вокальної студії «Каприз» КЗ Богодухівської районної ради «Районний будинок культури»), П.О.Григорович (головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту), Є.В.Кочнєв (тренер-викладач з легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи), депутати міської ради.

Як зазначила голова оргкомітету Л.І. Рогинська, стипендії міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді призначаються виконавчим комітетом міської ради з 2008 року у трьох номінаціях: «Інтелектуальний потенціал Богодухова», «Мистецький потенціал Богодухова», «За значні спортивні досягнення». За цей час стипендіатами стали 27 юних обдарувань, із них три (Володимир Айвазовський, Ірина Гудкова, Вікторія Демченко) були стипендіатами по два рази, Дмитро Кочнєв удостоєний стипендії тричі.

Рішенням виконавчого комітету міської ради цього року №5 стипендії міської ради «Надія Богодухова» за підсумками 2011 року призначено шістьом учням. Варто зазначити, що другий раз поспіль стипендіатами міської ради стали: Валерія Фесенко, Валерія Бутильська, Олексій Доценко. Зі щирими словами вітань до всіх присутніх звернулася виконуюча обов'язки міського голови Н.І. Олексенко, кожному учню вручила сертифікати на стипендію, висловила вдячність батькам і педагогам.

Отож, у номінації "Інтелектуальний потенціал Богодухова" стипендії призначені: Аліні Геннадіївні Зміївській, учениці 11-Б класу Богодухівської гімназії № 1 та Валерії Юріївні Фесенко, учениці 11-Б класу Богодухівського колегіуму № 2.

У номінації "Мистецький потенціал Богодухова" - Валерії Андріївні Бутильській, вихованці вокальної студії «Каприз» комунального закладу Богодухівської районної ради «Районний будинок культури» та Олексію Володимирлвичу Доценку, учневі 5 класу народного відділу (баян) Богодухівської дитячої музичної школи імені В. Т. Борисова.

У номінації "За значні спортивні досягнення" – Леоніду Олександровичу Зайцеву, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ, Олександру Сергійовичу Хворосту, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ.

Після урочистостей виконуюча обов’язки міського голови Н.І. Олексенко ще раз привітала всіх зі знаменною подією. Побажала стипендіатам та їхнім батькам земних благ і здійснення заповітних мрій.

Без сумніву, стати стипендіатом міської ради – це дуже високе звання. І, сподіваємось, що у подальшому ці учні досягнуть ще більших висот.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Валерія Фесенко - неодноразово нагороджувалася грамотами відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації та Богодухівської міської ради за активну участь у суспільному житті району, наполегливість у навчанні, високі досягнення у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української та англійської мов, історії. Учениця щорічно бере участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови.

Валерія постійна учасниця Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу «Колосок», Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Займається науково-дослідницькою діяльністю, підготувала роботу з фольклористики на відділенні філологія та мистецтвознавство Малої академії наук України на тему «Дитячий фольклор Богодухівщини».

У 2011 році Валерія здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі членів Малої академії наук України «Моя країна - Україна», присвяченому 120- річчю з дня народження Павла Тичини. II робота «Система символів у поемі П.Тичини «Золотий гомін» відзначена дипломом І ступеня в місті Києві. Вона також стала переможцем II етапу Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. Дівчина є членом «Президентської служби» колегіуму, постійний кореспондент шкільної газети.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Леонід Зайцев - талановитий та перспективний вихованець відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи, тренується вже майже 5 років. За цей час стрімко зросли його спортивні показники, і Леонід став рекордсменом відділення за динамікою росту спортивних результатів. Він неодноразовий призер обласних змагань. З 2009 року входить до збірної команди ДЮСШ з футболу. Є кандидатом для вступу на відділення футболу Харківського державного вищого училища фізичної культури. У спілкуванні з ровесниками спокійний та доброзичливий.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Олексій Доценко - в Богодухівській дитячій музичній школі імені В.Т.Борисова навчається по класу баяна з березня 2008 року. Учень досконало володіє грою на цьому інструменті. Любить музику, вміє працювати самостійно, обов'язковий і відповідальний, уважний, дисциплінований, з ним легко і приємно працювати, бачити від цього учня віддачу.

Бере активну участь у концертах міста, району, області. Протягом 2010-2011 навчального року брав участь у: дельфійських іграх Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант», де став дипломантом; IX відкритому фестивалі світової музики, присвяченому пам’яті М.Д.Леонтовича, де також став дипломантом.

Олексій дуже старанний і не зупиняється на досягнутому. Мріє про ще більш вагомі здобутки.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Аліна Зміївська - за час навчання в гімназії виявила себе ученицею з високим рівнем академічних досягнень та інтелектуального розвитку. У 2010-2011 навчальному році учениця взяла участь у II та III етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії і в обласному етапі посіла II місце.

У районному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків Аліна, як капітан команди, посіла І командне місце.

На уроках проявляє творче мислення, постійно працює над розвитком здібностей до вивчення суспільно-гуманітарних дисциплін.

Сумлінно ставиться до виконання громадських доручень, керує навчальною комісією в Шкільному парламенті, активна в громадському житті класу та гімназії.

Скромна, товариська, весела і врівноважена, користується повагою серед учителів і гімназистів.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Олександр Хворост - навчається на відділені легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи з вересня 2007 року. Систематично відвідує навчально-тренувальні заняття, легко витримує фізичні навантаження. Лідирує за спортивними досягненнями у своїй навчально-тренувальній групі. Є неодноразовим призером обласних змагань зі стрибків у висоту, має III спортивний розряд і спортивну перспективу за фізичними показниками. У спілкуванні з учнями і тренерами ввічливий та добродушний.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Валерія Бутильська - солістка вокальної студії «Каприз» районного будинку культури. Вихованка здібна, обдарована, активний учасник районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів дитячої та юнацької творчості. Та, перш за все, Валерія активна учасниця заходів, що проходять у районному будинку культури. У 2011 році захищала честь району у рамках етнофестивалю «Печенізьке поле» у конкурсі «Красуня фестивалю», де показала себе як талановита учасниця.

Протягом року брала участь у таких конкурсах і фестивалях: Міжнародний фестиваль «Кристал Стар», у номінації «Хореографія» - І місце (Франція, Париж); Міжнародний фестиваль «Славянськи вєнєц», у номінації «Хореографія»- І місце, у номінації «Соло» - III місце (Болгарія, Кранево); обласний конкурс «Молодой профессионал» - І місце (Харків); Міжнародний фестиваль «Не просто танцы» - диплом II ступеня (Україна, Київ); учасниця колективного шоу на телеканалі «Інтер» «Майданс», учасниця гала-концерту - III місце; учасниця телеканалу «ТЕТ» у програмі «Народний кліп».

Валерія не зупиняється на досягнутому, мріє про навчання у Київському естрадному училищі.

Кращі з кращих стали стипендіатами

Кращі з кращих стали стипендіатами

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.