Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Карелін Броніслав Валерійович

Опубликована 21-11-2011, 09:03 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Карелін Броніслав Валерійович


18 листопада на 83-му році життя відійшов у Вічність Почесний громадянин м.Богодухова, ветеран військової служби, колишній командир військової частини 63148 Карелін Броніслав Валерійович.

Народився він 6 березня 1929 року в м.Верещагіно Пермської області Російської Федерації в сім’ї залізничника.

Трудову діяльність розпочав 13-літнім підлітком під час Великої Вітчизняної війни на оборонному заводі. З 1945 року його життя тісно пов’язане з армією. Закінчив школу молодших авіаційних спеціалістів в Іжевську, Сталінське артилерійське підготовче училище, Томське зенітно-артилерійське училище, Ленінградську військову артилерійську академію. Службу проходив у Київському, Приволзькому, Закавказькому округах та групі військ у Німеччині. Та найбільш плідними вважав останні п’ятнадцять років у війську, коли був командиром Богодухівської військової частини.

Держава гідно оцінила ратну працю Б.В.Кареліна, нагородивши його двома орденами Червоної Зірки, орденом “За службу Батьківщині” ІІІ ступеня і багатьма медалями. У 1979 році йому присвоєно військове звання “генерал-майор”.

Враховуючи значний особистий внесок Б.В.Кареліна у соціально-економічний розвиток міста, велику роботу з патріотичного виховання молоді, рішенням виконавчого комітету міської ради у серпні 1998 року йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Богодухова».

Із життя пішов талановитий військовий командир, організатор і наставник, людина виняткової порядності та честі, професіоналізму і працелюбства.

Вічна йому пам’ять!


Богодухівська міська рада

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.