Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Шановні богодухівці, гості міста! Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Опубликована 1-08-2011, 15:30 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
День визволення Богодухова – це свято всіх, хто народився і виріс у нашому місті, хто приїхав колись, щоб назавжди залишитися в місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято – найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю і вдячністю старшим поколінням – за те, що вистояли і перемогли у часи фашистського лихоліття, за те, що дали нам можливість народитися на вільній землі.

Глибоко символічно, що саме в цей день ми відзначаємо ще одне свято – День міста, адже тільки завдяки ратному і трудовому подвигу попередників ми маємо Богодухів, яким по праву пишаємося і який щиро любимо.

Переконаний, що наша спільна праця, спрямована на вирішення всіх соціально-економічних питань, і надалі слугуватиме справі розвитку Богодухова, поліпшення життєвого рівня його жителів.

Сердечно вітаю вас зі святами!

Бажаю бути завжди здоровими і щасливими, берегти унікальність рідного краю, примножувати красу, велич і здобутки Богодухова.

Добра і радості усім, веселих і сонячних днів, щирих і добрих посмішок, зростання когорти людей, які іменуються б о г о д у х і в ц я м и.

З повагою.
Богодухівський міський голова
В.БЄЛИЙ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.