Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Інформація міської ради про проведення громадських слухань з питання будівництва Свято-Духівського храму в м. Богодухові по пл. Кірова

Опубликована 11-07-2011, 17:23 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Інформація міської ради про проведення громадських слухань з питання будівництва Свято-Духівського храму в м. Богодухові по пл. КіроваВідповідно до розпорядження міського голови від 09.06.2011 № 68 «Про проведення громадських слухань щодо будівництва Свято-Духівського храму в м. Богодухові по пл. Кірова» 8 липня 2011 року були проведені громадські слухання з означеного питання.

Інформація про місце і час проведення громадських слухань була доведена до відома богодухівців шляхом розміщення об’яв у районній газеті «Маяк» від 17.06.2011 №№ 45-46 та на інформаційному стенді у міській раді.

Враховуючи погодні умови, збори пройшли у залі засідань міської ради. Присутні на громадських слуханнях були проінформовані про те, що на підтримку спорудження Свято-Духівського храму зібрано близько 1500 підписів. Лише одиниці висловилися проти цього будівництва. Благочинний 3 округу протоієрей Стефаній ознайомив учасників слухань із проектом зовнішнього вигляду храму: у двох рівнях, нижній – кам’яний, де розміщуватимуться недільна школа і місце для хрещення, верхній – дерев’яний, де проходитимуть богослужіння. За повідомленням о. Стефанія, храм зводитиметься за кошти меценатів та усіх бажаючих взяти участь у цій благородній справі.

Громадські слухання були проведені на виконання ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та ст. 23 Статуту територіальної громади м. Богодухова.

За підсумками проведення громадських слухань оформлено відповідний протокол, один примірник якого надано до виконкому міської ради.


Секретар міської ради

Н.Олексенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.