Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Земляки - на все життя

Опубликована 23-06-2011, 12:02 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Земляки  - на все життя


Правду кажуть, що рідні місця притягують до себе, і час від часу надто хочеться повернутися туди хоча б на хвилинку, поринути у своє дитинство, молодість чи зрілі роки. Адже рідною землею можна назвати не лише те місце, де народився, а й те, де творив, працював, формувався як особистість. Якщо, звичайно, є у тебе в душі такі світлі відчуття і живе у тобі ностальгія.

Свого часу на території нашого міста і району трудилися люди, які досягли певних вершин у професійній діяльності, за волею долі виїхали за межі Богоду-хівщини і продовжили кар’єрне зростання на теренах України (а дехто – й далеко за її кордонами). Ми можемо тільки пишатися нашими талановитими земляками.

А не так давно найактивніші з них – М.М.Денисенко (начальник терито-ріального управління Держкомнагляду у Харківській області), С.Д.Криленко (військовий комісар Харківського комісаріату), О.М.Аністарова (директор Спілки підприємців Харківської області), О.В.Бардаков (проректор Харківського національного аграрного університету) зібрали і створили ініціативну групу таких земляків, щоб зустрітися і поспілкуватися з рідним Богодуховом. І така зустріч відбулася на неї з’їхалися відомі земляки – О.П.Угровецький, М.Ф.Пічугін, Т.П.Іванова, Г.О.Кулініч, Н.Д.Каплунівська, О.Б.Просняк, В.І.Коржик, С.А. Цимбалюк, А.В.Толмачов, І.О.Коваленко, М.Я.Шапар, О.П.Нагорний, А.В.Сергєєв, К.П.Чернігова, В.І.Лященко та ін.

Тепле спілкування між собою, з керівництвом міста і району додало приємних вражень від зустрічі.

Делегація поклала квіти до Меморіалу Слави, побувала на міському цвинтарі всі вшанували пам’ять про загиблих воїнів та славних жителів району – М.Г.Бурлака, О.П.Юхна, В.П.Чернігова, О.П.Павлова, П.Г.Лук’янова і ін.

О.Стефаній відслужив панахиду у каплиці.

Міський голова В.М.Бєлий, голова райдержадміністрації Л.С.Коновалов і голова райради Д.К.Тризна подякували гостям за ті добрі справи, що були зроблені на благо нашого краю, побажали плідної праці і досягнення нових вершин та, звичайно, не забувати Богодухівщину. Делегація одноголосно підтримала ініціативу А.С.Васеніна, В.М.Бєлого, В.О.Соломахи про початок збору коштів для будівництва Свято-Духівського храму у центрі міста, і цього дня зібрали більше 8 тис. грн. з цією метою.

Під час зустрічі було вирішено, щоб такі заходи стали традиційними, і вже наступна зустріч запланована на 7 серпня, День міста. Причому когорта земляків має поповнитися новими іменами і прізвищами.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.