Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Міста малі-проблеми великі

Опубликована 27-05-2011, 14:14 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
Наприкінці минулого тижня у Богодухові сталася непересічна і важлива подія - до нашого міста з’їхалися міські, селищні голови з 27 міст-членів Асоціації міст України(АМУ). Всі вони прибули до нашого славного міста на засідання секції середніх та малих міст - членів Харківського регіонального відділення АМУ.

Наш міський голова, член правління Асоціації В.Бєлий радо зустрічав гостей з усієї України. У роботі круглого столу на тему «Державна цільова програма підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011 – 2015 роки» взяли участь віце-президент АМУ, голова Асоціації малих міст України, Український міський голова П.Козирєв; голова по-стійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності Харківської обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області М.Тітов; заступник голови Богодухівської РДА В.Зирянова; виконавчий директор Асоціації малих міст України, заступник міського голови міста Українка В.Полтавець; виконавчий директор Харківського регіонального відділення АМУ В.Мирошник.

Багато проблем і питань обговорили того дня члени круглого столу.

Ще перед початком заходу на гостей чекала невелика екскурсія нашим містом, під час якої вони почули цікаву історію заснування міста, побачили найбільш визначні місця Богодухова.

Приємно було те, що гостям сподобався благоустрій нашого міста, їх вразила кількість контейнерів для збору сміття у Богодухові. Власне, наше місто - єдине в Україні серед малих міст, де сміття збирається систематично не лише у багатоквартирних будинках, а й у приватному секторі, і цьому питанню приділяється особлива увага. Адже на сьогодні у районному центрі встановлено 230 баків для сміття (а ще 5 років тому їх було 55).

Вразила гостей і кількість (7 одиниць) придбаної міськрадою за останній час техніки, призначеної для поліпшення життєдіяльності громади. А рівень освітлення - 80% - взагалі викликав у присутніх захоплення, оскільки у деяких містах встановлено лише 10-20 ліхтарів, та й то в центрі міста.

Під час екскурсії містом найбільше вразили гостей чистота і благоустрій Богодухова: парки, братські могили, зони відпочинку, дитячі майданчики, фонтан… Дивувалися - як можна досягти такого у провінційному Богодухові? Отож, земляки, подумалося: все справді пізнається у порівнянні…

Тож до міського голови було багато запитань. Відповіді на них, ймовірно, стануть у нагоді колегам Богодухівського мера. До речі, є велика вірогідність того, що після поїздки місцевий електромеханічний завод отримає замовлення від інших українських міст на виготовлення контейнерів, лавочок, елементів дитячих майданчиків.

Одне слово, гості лишилися задоволені результатами поїздки.

Учасниками в ході круглого столу було обговорено Державну цільову програму підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011 – 2015 роки, розглянуто питання взаємодії регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування щодо самоврядування. Було прийнято так зване «богодухівське» звернення до Верховної Ради, Президента України щодо врегулювання важливих для громад питань, зокрема, земельних. Адже у маленьких містах проблеми справді-таки суттєві. І їх можна вирішити тільки спільними зусиллями, з допомогою вищих органів влади.

- Вважаю, користь від таких круглих столів величезна, - говорить В.Бєлий.- Адже це, передусім, можливість обмінюватися досвідом, дізнатися один про одного, допомогти у рішенні проблем.

Міста малі-проблеми великі

Міста малі-проблеми великі

Міста малі-проблеми великі

Міста малі-проблеми великі

Міста малі-проблеми великі

Міста малі-проблеми великі

Виставка робіт самодіяльного богодухівського художника М.Й.Ємельяненка і його учнів стала своє-рідною «родзинкою» заходу.
Гості з великим задоволенням відвідали виставку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.