Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Привітання газеті "Маяк"

Опубликована 19-02-2010, 20:39 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85
Привітання газеті "Маяк"
В.о. редактора
районної газети «Маяк»
Чернишовій Т.В.


Шановна Тетяно Вікторівно!

Радий вітати Вас особисто, весь очолюваний вами колектив, передплатників і читачів районної газети з нагоди 80-річчя з часу її заснування.
Кожен номер «Маяка» – це приклад виважених і відповідальних підходів до фактів, подій та повсякденних проблем як у житті країни, так району і міста зокрема, об’єктивності та толерантності в їх оцінках, що є незаперечним свідченням високого професіоналізму й любові до обраної справи колективу творців газети.
Саме тому «Маяк» був, є і, безперечно, залишиться найпопулярнішим виданням серед жителів територіальної громади Богодухова.
Зі свого боку міська влада, керуючись принципами прозорості у своїй діяльності, завжди готова до подальшої плідної спільної праці.
Сердечно бажаю «маяківцям» успіхів на обраному шляху, серйозної журналістики, гострого пера, цікавих знахідок, непересічних героїв, вдалих публікацій, неспокою творчих шукань – заради «декількох рядків» у газеті, які беруть за душу.
Щастя і благополуччя усім, хто творить, передплачує і читає наш «Маяк».
Хай і надалі його вогник залишається невичерпним джерелом інформативності, добрим помічником і порадником, який зближує і об’єднує всіх богодухівців в одну велику родину.

З незмінною повагою.
Богодухівський міський голова
В.БЄЛИЙ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.