Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Закон - для всіх! Таксистів також

Опубликована 27-05-2011, 12:59 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0
«Про заходи щодо припинення незаконної діяльності тіньових перевізників пасажирів на території міста» - таке питання з-поміж інших розглядалося на засіданні виконавчого комітету міської ради у травні.

А приводом стало звернення групи приватних підприємців з проханням навести лад у перевезенні пасажирів у режимі «таксі» в м. Богодухові.

Як зазначається у зверненні, протягом тривалого часу такі перевезення здійснюються стихійно. Утворилося декілька груп, які займаються перевезеннями, причому без відповідних документів. Таким чином по місту працює більше 200 автомобілів таксі, а офіційно оформлені не більше 10. Так звані «нелегали» незаконно, за рахунок інших, заробляють собі гроші. В той же час бюджет недоотримує значні кошти. Заявники також стверджують, що «нелегали» своєчасно мають інформацію про те, коли буде здійснюватися перевірка, поводять себе самовпевнено і вірять у свою безкарність, створюють конфліктні ситуації на стоянках таксі з перевізниками, які працюють на законних підставах.

У розгляді питання взяли участь начальник державної податкової інспекції в Богодухівському районі І.В. Каріх, начальник відділення ДАІ з обслуговування Богодухівського району та АТІ ГУ МВС України в Харківській області А.В. Кандиба, представник територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Харківській області С.В. Смородський, начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ в Богодухівському районі А.В. Чорненький, які висловили своє бачення ситуації і шляхів виходу із неї. Вони зазначали, що викладені у зверненні факти стали можливими тому, що окремі особи уміло використовують прогалини в чинному законодавстві. На 25 травня в державній податковій інспекції в Богодухівському районі зареєстровано всього 25 фізичних осіб – підприємців, які займаються перевезенням пасажирів на таксі. Незаконній діяльності тіньових перевізників сприяє і те, що при проведенні перевірок більшість пасажирів таксі відмовляються від надання письмових пояснень, а тим більше від факту оплати послуг за перевезення.

Потрібно навести порядок у цьому питанні – неодноразово наголошувалося при розгляді. Тому прийнятим рішенням рекомендовано Богодухівському РВ ГУ МВС України, державній податковій інспекції спільно з представниками територіального управління Головавтотрансінспекції в Харківській області:
- регулярно проводити рейди-перевірки щодо виявлення тіньових перевізників;
- вжити заходів для приведення діяльності перевізників у відповідність до чинного законодавства;
- посилити контроль за дотриманням перевізниками правил дорожнього руху.

Інформація про хід виконання прийнятого рішення буде заслухана на засіданні виконкому у ІІІ кварталі ц.р.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.