Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Ні - тіньовим перевізникам

Опубликована 7-04-2011, 23:46 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 0

Звернення групи пасажирів, які їздять міськими маршрутами "Мусійки вул. Комарова" та вул.Катукова вул. Комарова, про незаконну діяльність так званих тіньових перевізників пасажирів стало головним питанням для розгляду на засіданні виконавчого комітету міської ради у березні.

 

Як вказано у зверненні, по місту працює декілька перевізників, які незаконно, не маючи ліцензії, інших необхідних документів, перевозять пасажирів, при цьому грубо порушують правила дорожнього руху і швидкісний режим, заїжджають на зупинки перед автобусами, яким надано право на перевезення по Богодухову, на зауваження громадян реагують, м’яко кажучи, неадекватно.

 

Зрозуміло, така ситуація викликає занепокоєння, адже на дорогах міста створюються аварійні ситуації, що несуть загрозу життю і здоров’ю людей.

 

Виконком заслухав інформацію з цього приводу представників районного відділу міліції, Державної податкової інспекції у районі, територіального управління Головавтотрансінспекції в області. Факти, викладені у зверненні, дійсно мають місце. Для їх усунення запропоновано райвідділу міліції спільно з представниками податкової служби та Головавтотрансінспекції провести у квітні рейди-перевірки з виявлення тіньових перевізників та вжити заходів для приведення їх діяльності у відповідність до чинного законодавства, а також посилити контроль зі сторони працівників органів Державтоінспекції та райвідділу міліції за безумовним дотриманням перевізниками правил дорожнього руху. Інформація про вжиті заходи буде заслухана на засіданні виконкому у квітні.

 

Виконком також розглянув інші питання поточної діяльності, з яких прийняв відповідні рішення.

Коментарі:

Додати коментар
  • Vovan

  • 8 апреля 2011 13:08
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 15.02.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 7
  • Публикаций: 0
^
Как в Богодухове на маршруте в 6 километров могла возникнуть проблема Нью-Йорка?
Попытайтесь господа заседатели пройти пешком по данному маршруту особенно в сырую погоду!
Решение данной проблемы заключается в возрождении тротуаров, пригодных для движения в любую погоду пешеходов и велосипедистов !
Люди будут спокойно и комфортно ходить по данным маршрутам пешком!
Вы бы ещё авиацию НАТО вызвали!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.