Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Чи знадобиться нам австрійський досвід?

Опубликована 22-03-2011, 23:42 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
 • 0
Останнім часом в силу відомих обставин особливої актуальності набуває питання енергозбереження. Цій темі був присвячений семінар, проведений посольством Австрії в Україні для міських голів малих і середніх міст нашої держави. Учасником заходу був Богодухівський міський голова В.М. БЄЛИЙ. До Вашої уваги – розповідь Володимира Миколайовича про цю подію.

- Нещодавно посольство Австрії в Україні спільно з Австрійським енергетичним агентством, Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, Північною екологічною фінансовою корпорацією та в рамках багаторічної співпраці з Інститутом трансформації суспільства організували у Києві дводенний робочий семінар для міських голів на тему «Енергоменеджмент на рівні місцевого самоврядування» і зокрема з конкретного питання переводу працюючих на природному газі котелень/систем опалення на біомасу (залишки деревини), який можуть здійснювати органи місцевого самоврядування.

Критерій відбору учасників був один – конкретні дії щодо економії енергоресурсів. Чому на семінарі було представлено наше місто, до речі, єдине від Харківської області? Напевне тому, що ми вже маємо певний досвід з енергозбереження. Це перш за все відмова від послуг колишньої тепломережі і переведення квартир та домоволодінь богодухівців на індивідуальне опалення. На індивідуальне газове опалення також переведено п’ять із шести ясел-садків міста. У яслах-садку №3 встановлено новий економічний котел, який може працювати на різних видах твердого палива – дровах, деревних відходах, паливних брикетах, вугіллі тощо. Приміщення міської ради має індивідуальне електроопалення з режимом економії в найбільш напружені в енергомережі години.

Перед учасниками семінару виступили колишній мер м. Ранквайль (Австрія), який розповів про проектні рішення в австрійській землі (області) Форарльберг, які можна переймати і застосовувати як моделі. Після цього слово було надано австрійським містам і компаніям, а в українських міських голів була можливість обмінятися досвідом.

Послухати і повчитися було чому, адже ми розглянули декілька варіантів економії енергоресурсів, що перш за все сприяє зменшенню забруднення навколишнього середовища.

Учасники семінару одержали для заповнення спеціальну анкету. Переможець, який визначиться за підсумками анкетування, має шанс отримати безкоштовний проект техніко-економічного обґрунтування з переводу котелень чи систем опалення, що працюють на природному газі, на біомасу (залишки деревини).

Коментарі:

Додати коментар
 • Группа: Користувачі
 • ICQ:
 • Регистрация: 3.09.2010
 • Статус: Пользователь offline
 • Комментариев: 10
 • Публикаций: 0
^
Нам нечего равняться на Австрию, там таких мэров не держат и на пушечный выстрел не допустят к креслу мэра.В горсовете при морозах мерзнут обитатели мэрии, как суслики. Спросите у них.
 • Группа: Користувачі
 • ICQ:
 • Регистрация: 3.09.2010
 • Статус: Пользователь offline
 • Комментариев: 10
 • Публикаций: 0
^
Янукович шукатиме "Черновецьких" у 177 містах? Якби і у нас провірити мерію, щодо витрат бюджетних коштів, тільки не залучати працівників КРВ Богодухівського, а то нічого не найдуть.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.