Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Нові назви вулиць

Опубликована 28-10-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Нові назви вулицьНа сесії депутати міської ради шостого скликання ухвалили рішення про перейменування розташованих на території Богодухівської міської ради вулиць: Артема – на Покровську, Леніна – на Центральну, Радянську – на Українську, Урицького – на Троїцьку; провулків: Артема – на Покровський, Радянський – на Український; площі Кірова – на Незалежності без зміни номерних знаків об’єктів нерухомого майна. Комунальному підприємству «Богодухівжитло» (начальник Ярошенко Н.М.) доручено забезпечити виготовлення та розміщення табличок з новими назвами вулиць, провулків, площ, розташованих на території Богодухівської міської ради.

Богодухівська міська виборча комісія повідомляє:

Опубликована 5-10-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Богодухівська міська виборча комісія повідомляє:

Чергові вибори депутатів місцевих рад

та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду

Богодухівського міського голови Харківської області

Актуальні питання -ремонтуємо дороги

Опубликована 2-10-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Актуальні питання -ремонтуємо дорогиЗ метою покращення благоустрою та упорядкування місць поховання жителів міста Богодухова, міською радою було виділено кошти та 01.10.2015 року здійснено будівництво асфальтової дороги на центральному цвинтарі по вулиці Пушкіна (район «нового кладовища»). На сесії міської ради, депутатським корпусом, одноголосно, було підтримано рішення про виділення 419,9 тис. грн. на ремонт доріг, що не перебувають у комунальній власності міста.

Свято Дошкілля у «Ялинці»

Опубликована 30-09-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Свято Дошкілля у «Ялинці»День дошкілля – це свято для всіх дітей, які відвідують дошкільний заклад і всіх дорослих, які працюють у ньому. Тому 25 вересня стало святковим днем для всіх у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка». Свій садочок зі святом вітали всі починаючи з самих маленьких дітей раннього віку. Діти співали про улюблений дитячий садочок, розповідали як їм живеться у ньому. Особлива увага була приділена професії вихователя. У нашого дошкільного закладу багато досягнень. Та одне з головних, наша гордість – нове покоління вихователів.

Відбулася зустріч двох мерів міст - побратимів

Опубликована 21-09-2015, 09:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Відбулася зустріч двох мерів міст - побратимів19.09.2015 року до м. Богодухова з робочим візитом завітала делегація з міста - побратима Самбора, на чолі з мером Тарасом Копиляком. Делегація Самбора зустрілася з очільником міста Н. Олексенко, депутатами міської ради, членами виконкому та священиком о. Стефаніієм. В результаті зустрічі присутні мали можливість обмінятись досвідом роботи з питань у чотирьох сферах: житлово — комунальне господарство, економіка-фінанси - бюджет, соціальний захист - освіта - здоров’я – культура-молодь, управління містом — інформаційна політика-структура виконавчих органів.

Звернення громадян виконуються

Опубликована 21-09-2015, 08:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Звернення громадян виконуютьсяЗ метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на звернення постійно забезпечується кваліфікований та своєчасний розгляд письмових звернень, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян, надання відповідей у встановлені чинним законодавством терміни.

Благоустрій території міста

Опубликована 15-09-2015, 10:00 в розділ Офіційний Богодухів » Новини
  • 85

Благоустрій території містаАсфальтове покриття минулого тижня було укладене працівниками КП «Богодухівжитло» виконавчого комітету Богодухівської міської ради на тротуарах по пров. Кірова та Центрального парка міста, які в результаті тривалої експлуатації прийшли в незадовільний стан та створювали незручності для місцевих жителів. Тепер на цих доріжках можна без перешкод пройти, проїхати на велосипедах та з дитячими візочками.