Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

В управлінні Держкомзему в Богодухівському районі наявні роздруковані державні акти які можна отримати після державної реєстрації

Опубликована 21-01-2012, 00:04 в розділ Офіційний Богодухів » Держкомзем
  • 0

В управлінні Держкомзему в Богодухівському районі (м. Богодухів, вул. Гагаріна,1) наявні роздруковані державні акти які можна отримати після державної реєстрації (вартість реєстрації 141 грн.) та державні акти які пройшли державну реєстрацію по Богодухівському районі згідно з нижче наведених списків.

 

Державні акти без державної реєстрації (вартість реєстрації 141 грн.).

 

№ з/п

Прізвище та ініціали фізичної особи або назва юридичної особи на яку оформлюється державний акт

Місце розташування земельної ділянки

 

Дмитрівська сільська рада

1

Воцко Марія Василівна

 

 

Сазоно-Баланівська сільська рада

2.

Бакуменко Валерія Володимирівна

 

3.

Тугунова Веніаміна Олексіївна

 

4.

Лавріненко Анатолій Олександрович

 

5.

Іващенко Тетяна Михайлівна

 

6.

Випинайко Оксана Юріївна

 

7.

Шпіть Любов Петрівна

 

8.

Гайдуков Андрій Юрійович

 

9.

Любимов Володимир Анатолійович

 

10.

Іванов Ігор Костянтинович

 

11.

Іванова Анна Ігорівна

 

12.

Іванов Олександр Ігорович

 

13.

Фуртак Віта Миколаївна

 

14.

Максимова Марина Вікторівна

 

15.

Романов Олександр Миколайович

 

 

Богодухівська міська рада

16.

Скринник Василь Моісейович

 

17.

Скринник Василь Моісейович

 

18.

Оковита Зінаїда Іванівна

 

19.

Гніденко Віктор Анатолійович

 

20.

Юрченко Євгенія Іванівна

 

21.

Попова Любов Володимирівна

 

22.

Попова Любов Володимирівна

 

23.

Гарбуз Віталій Петрович

 

24.

Гарбуз Віталій Петрович

 

25.

Лупиренко Олександр Костянтинович

 

26.

Стрєлова Анастасія Антонівна

 

27.

Стрєлова Анастасія Антонівна

 

28.

Губаренко Іван Петрович

 

29.

Губаренко Іван Петрович

 

30.

Аннус Валерій Володимирович

 

31.

Аннус Валерій Володимирович

 

32.

Артем’єв Михайло Юрійович

 

33.

Лялюк Ніна Петрівна

 

34.

Варченко Валентина Михайлівна

 

35.

Варченко Валентина Михайлівна

 

36.

Дугіна Тамара Семенівна

 

37.

Неонета Антоніна Мколаївна

 

38.

Мироненко Галина Вікторівна

 

39.

Губаренко Микола Олексійович

 

40.

Колісник Юрій Олександрович

 

41.

Пилипенко Лариса Миколаївна

 

42.

Манульов Валерій Володимирович

 

43.

Назаренко Василь Володимирович

 

44.

Беспалько Валерій Миколайович

 

45.

Гарбуз Марія Іванівна

 

46.

Анісов Богдан Олександрович

 

47.

Гончаренко Михайло Сергійович

 

48.

Григорович  Лідія Павлівна

 

49.

Носенко Олексій Михайлович

 

50.

Носенко Тамара Олексіївна

 

51.

Носенко Тамара Олексіївна

 

52.

Бондаренко Костянтин Порфирович

 

53.

Бондаренко Костянтин Порфирович

 

54.

Легкий Олексій Павлович

 

55.

Дейнеко Марія Іванівна

 

56.

Бриль Петро Павлович

 

57.

Переворочаєв Микола Васильович

 

58.

Коваль Станіслав Анатолійович

 

59.

Шелкова Олена Степанівна

 

60.

Нежид Віра Петрівна

 

61.

Супрун Микола Митрофанович

 

62.

Харченко Віктор Олексійович

 

63.

Драннік Михайло Полікарпович

 

64.

Асєєва Ольга Олексіївна

 

 

Забродівська сільська рада

65.

Оксенич Валентин Євгенійович

 

 

Сухининська сільська рада

66.

Коляда Іван Дмитрович

 

67.

Слісаренко Надія Павлівна

 

68.

Тищенко І. О, Сендецька Н. О.

 

69.

Каплуновська Сергій Васильович

 

70.

Каліберда Едуард Олександрович

 

 

Полково- Микитівська сільська рада

71.

Олійник Сергій Миколайович

 

72.

Моісеєва Галина Олександрівна

 

 

Куп’єваська сільська рада

73.

Тимченко Євдокія Семенівна

 

74.

Приходько Василь Андрійович

 

75.

Безпальченко Катерина Петрівна

 

 

Петропавлівська  сільська рада

76.

Бреславець Олена Анатоліївна

 

77.

Крот Ганна Степанівна

 

78.

Гриненко Ганна Опанасівна

 

79

Колосарьова Ольга Степанівна

 

80

Шевченко Юрій Володимирович

 

 

Гутянська селищна рада

81.

Руденко Павло Михайлович

 

82.

Григоренко Віктор Васильович

 

83.

Шило Іван Павлович

 

84.

Буравська Тетяна Анатоліївна

 

85.

Шило Раїса Володимирівна

 

86.

Рудіч Віра Петрівна

 

 

Шарівська  селищна рада

87.

Шириня Ірина Василівна

 

88.

Журбич Марія Григорівна

 

89.

Абрамович Оксана Олександрівна

 

 

Олександрівська сільська рада

90.

Галаган Олексій Михайлович

 

91.

Миргородська Світлана Миколаївна

 

93.

Фесенко Олег Юрійович

 

 

Червононивська сільська рада

94.

Шопінський Віктор Андрійович

 

 

Івано-Шийчинська сільська рада

95.

Рогинська Ольга Олексіївна

 

96.

Григоров Олександр Петрович

 

 

Павлівська сільська рада

97.

Яковлева Анна Олександрівна

 

98.

Щербак Наталія Миколаївна

 

 

Сіннянська сільська рада

99.

Кедрук Лідія Юхимівна

 

 

Кленівська сільська рада

100.

Пономаренко Олександр Дмитрович

 

 

Віцнницько-Іванівська сільська рада

101.

Попова Наталія Михайлівна

 

 

Роздруковані, та зареєстровані державні акти (проплата за реєстрацію уже здійсненна)

 

№ з/п

Прізвище та ініціали фізичної особи або назва юридичної особи на яку оформлюється державний акт

Місце розташування земельної ділянки

 

Богодухівська міська рада

1

Подбуцький Іван васильович

 

2

Дейнеко Микола Іванович

 

3

Шкарлат Андрій Іванович

 

4

Чумакова Римма Яківна

 

5

Гречко Наталія Іванівна

 

6

Пуголовко Капітоліна Архипівна

 

7

Овчаренко Ірина Миколаївна

 

8

Гребенюк Олександра Володимирівна

 

9

Каліберда Іван Назарович

 

10

Туренко Валерій Вікторович

 

11

Туренко Валерій Вікторович

 

12

Моісеєнко Володимир Петрович

 

13

Борозенець Сергій Іванович

 

14

Дейнеко Юлія Юріївна

 

15

Овчаренко Ірина Миколаївна

 

16

Калініченко Володимир Іванович

 

17

Бець Ніна Володимирівна

 

18

Бець Наталія Миколаївна

 

 

 

Управління Держкомзему в Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.