Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Внесення доповнень до Правил благоустрою

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я


від «17 » грудня 2010 року № ____ -VІ

Про внесення доповнень до Правил благоустрою міста Богодухова

З метою налагодження організації благоустрою щодо забезпечення чистоти і належного санітарного стану території міста Богодухова, врегулювання питань, пов'язаних з відповідальністю за порушення правил благоустрою, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Внести доповнення до Правил благоустрою території міста Богодухова, затверджених рішенням міської ради від 6 грудня 2007 року № 1019 V «Про затвердження Правил благоустрою території міста Богодухова» (ХVІІІ сесія V скликання), а саме: п.п.10.1.3. п. 10.1. ч.10 викласти в такій редакції: «Обладнання спеціальних майданчиків та під’їздів до них з твердим покриттям для встановлення контейнерів під тверді побутові відходи для обслуговування юридичних та фізичних осіб, розташованих в радіусі 350 м від майданчиків»

2. Виконавчому комітету Богодухівської міської ради постійно проводити роз’яснювальну роботу щодо дотримання жителями міста Правил благоустрою території міста.

3. Це рішення оприлюднити в ЗМІ.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.)


Секретар міської ради
Н.Олексенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.