Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Рішення міської ради "Про встановлення ставок ринкового збору".

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від “16” липня 2010 року                                                 № 2759 - V

 

Про встановлення  ставок ринкового

збору на ринках  міста Богодухова

 

Відповідно до Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-IV“Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності”,  Керуючись п.24 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Декретом Кабінету Міністрів України від 20.05.93р. N56-93 "Про місцеві податки і збори", Законом України "Про систему оподаткування" від 18 лютого 1997 року ,

 

МІСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити ставки ринкового збору  на території м. Богодухова (додаток 1).

 

2.  Затвердити Положення про механізм справляння та порядок сплати ринкового збору (додаток 2).

 

3. Запропонувати Богодухівській  державній податковій інспекції забезпечити контроль за виконанням даного рішення в межах наданих повноважень.

 

4.  Секретарю ради оприлюднити дане рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Сідельник В.П.)

 

 

 

Міський голова  В.БЄЛИЙ 

 

 

 

 

Додаток № 1  до

рішення ХLV сесії V скликання

Богодухівської міської ради №2579

від 16 липня 2010 року

 

 

 Ставки ринкового збору за одне торговельне місце

на ринках міста Богодухова

грн/день

 

 

 

 для фізичних

осіб

для юридичних осіб

       
 

При торгівлі в приміщенні ринку (крім м'яса)

2,00

20,00

       
 

При торгівлі в приміщенні ринку м'ясом

2,55

25,00

       
 

При торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на відкритому майданчику з контейнерів, кіосків, розбірних палаток тощо

2,00

10,00

       
 

При торгівлі зі столів зеленню

1,00

9,00

       
 

При торгівлі товарами, що були в ужитку

2,00

9,00

       
 

При торгівлі з транспортних засобів

2,50

15,00

       
 

При торгівлі живністю:

 

 

 

-великою, дрібною рогатою худобою, поросятами

2,50

15,00

 

-іншими тваринами та птицею

2,00

9,00

       
 

При торгівлі зеленими насадженнями, розсадою, декоративними рибками,птахами, а також собаками і кішками

2,50

15,00

 

 

Секретар ради Н.Олексенко

 

 

 

Додаток № 2 до

рішення ХLV сесії V скликання

Богодухівської міської ради

від 16 липня 2010 року № 2759

 

Положення

про механізм справляння  та порядок сплати ринкового збору

 

1. Загальні положення

1.1. Положення про механізм справляння та порядок сплати ринкового збору впроваджується згідно з Законами України “Про систему оподатковування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”; “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори” (із змінами), Указу Президента України “ Про впорядкування механізму сплати  ринкового збору “ від 28.06.1999року № 761/99 та Правил торгівлі на ринках міста Богодухова.

 

1.2. Це Положення є обов’язковим до виконання юридичними особами, їх філіями, відділеннями та іншими відокремленими підрозділами, а також фізичними особами, які здійснюють торгівлю  на території Богодухівської міської ради.

 

1.3. Ринковий збір – це плата за право займання місця для торгівлі на ринках усіх форм власності, у тому числі у павільйонах, на критих та відкритих столах майданчиках, з автомобілів, візків, мотоциклів, ручних візків, тощо.

 

1.4. Одне торгове місце дорівнює:

- - одному погонному метру -  на прилавках (столах);

- - двом повним чи неповним квадратним метрам займаної площі - у контейнерах, кіосках, палатках тощо, з транспортного засобу, причепу, візку (у тому числі ручному).

 

ІІ. Платники ринкового збору


2.1. Платниками ринкового збору є юридичні особи усіх форм власності, їх філії, відділення представництва та інші відокремлені підрозділи, а також фізичні особи, які здійснюють торгівлю на території ринку.

 

2.2. Не справляється ринковий збір на території ринку з інвалідів I-ої групи по зору, інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.

 

 

ІІІ. Механізм справляння та порядок сплати ринкового збору

 

3.1. Ставка ринкового збору встановлюється у межах від 0,05 до 0,15 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян для фізичних осіб і від 0,2 до 2 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для юридичних осіб за кожне місце торгівлі.

 

3.2. Ринковий збір справляється за кожний день торгівлі. Справляння ринкового збору здійснюють касири та контролери ринку із видачею касових чеків. Відповідальність за сплату ринкового збору несуть продавці на ринку та адміністрація ринку відповідно до чинного законодавства.

 

3.3. Продавці на ринках зобов'язані сплатити ринковий збір до початку торгівлі. Початком торгівлі вважається час, що настає через дві години з початку роботи ринку. Після закінчення двох годин від початку роботи ринку ринковий збір сплачується продавцем до  зайняття  торговельного місця. Торгівля без документів, що підтверджують сплату ринкового збору, забороняється.

 

3.4. Документи про сплату ринкового збору повинні зберігатися продавцем до закінчення торгівлі. Передача торговельного місця та документів про сплату ринкового збору третім особам забороняється.

 

3.5. Кошти, отримані від сплати ринкового збору, зараховуються стовідсотково до бюджету Богодухівської міської ради тричі на місяць: 10, 20 числа та останнього дня звітного місяця.

 

3.6. Розрахунки по ринковому збору подаються в податкові органи згідно чинного законодавства.

 

  IV. Відповідальність посадових осіб ринку та контроль податкових органів

 

4.1. Відповідальність за правильність обчислення, своєчасність сплати збору покладається на посадових осіб ринків міста Богодухова у відповідності до Закону України від 21.12.2000 р. № 2181 – III –“Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та іншими нормативно-правовими актами.

 

4.2. В разі використання ринкового збору, які залишаються в розпорядженні ринку, не по цільовому призначенню сума повністю підлягає вилученню в міський бюджет.

 

4.3. Контроль за сплатою ринкового збору здійснюється державною податковою інспекцією згідно до Закону України “Про державну податкову систему в Україні” від 24.12.93р. № 3813 – XII (зі змінами).

 

4.4. Сума ринкового збору, яка несвоєчасно перераховується, а також сума штрафів і інших фінансових санкцій, стягується з ринку за весь час ухилення від сплати незалежно від показників фінансово-господарської діяльності в безспірному порядку по розпорядженню податкової інспекції згідно до Кабінету Міністрів України “Про стягнення не внесених в строк податків і податкових платежів”.

 

4.5. За несвоєчасне перерахування ринкового збору в бюджет міської ради нараховується і стягується пеня згідно до діючого законодавства України.

 

 

Секретар ради   Н.Олексенко

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.