Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Затвердження Програми "Дошкільна освіта на 2013-2017 роки"

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVIII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

18.01.2013                                       Богодухів                                   № 1165 -VІ

 

Про затвердження Програми "Дошкільна освіта на 2013-2017 роки"

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», з метою реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти та керуючись ст.ст. 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму "Дошкільна освіта на 2013-2017 роки" (далі- Програма), що додається.

2. Постійним депутатським комісіям: з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.), з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв'язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.) та виконкому Богодухівської міської ради здійснити заходи щодо реалізації Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.), з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв'язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.).

 

Міський голова                                        Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

Затверджено

рішенням міської ради

18.01.2013 № 1165-VІ

(ХXVIII сесія VІ скликання)

Програма «Дошкільна освіта на 2013-2017 роки» 

1. Загальні положення

Програма "Дошкільна освіта на 2013-2017 роки" (далі - Програма) розроблена на виконання Закону України "Про дошкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 12.03.2003 № 305, інших нормативно-правових актів з урахуванням стану матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти Богодухівської міської ради, сучасних вимог до розвитку освіти, пропозицій педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів і батьківської громадськості та спрямована на реалізацію державної політики щодо створення умов для забезпечення населення міста Богодухова доступною та якісною дошкільною освітою.

2. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення реалізації конституційного права дітей дошкільного віку на доступність і безоплатність дошкільної освіти та забезпечення здобуття обов’язкової дошкільної освіти дітьми п’ятирічного віку шляхом зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти м.Богодухова.

3. Завдання Програми

Завдання Програми полягає у:

- забезпеченні належного фінансування для зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти міської ради;

- збереженні та підтримці мережі дошкільних навчальних закладів міста шляхом проведення відповідних ремонтів та реконструкції закладів, мереж комунікацій, оновлення майна, обладнання та інвентаря;

- створення належних умов для всебічного повноцінного розвитку дітей та обов’язкового здобуття якісної дошкільної освіти дітьми п’ятирічного віку.

4. Основні заходи Програми

1) Обстеження технічного стану будівель дошкільних навчальних закладів, складання дефектних актів.

2) Розробка планів проведення ремонтних та реконструкційних робіт у дошкільних навчальних закладах.

3) Вирішення питань фінансування дошкільних навчальних закладів на достатньому рівні.

4) Реконструкція, поточні та капітальні ремонти приміщень та покрівель дошкільних навчальних закладів, мереж тепло-, водо-, електрозабезпечення.

5) Заходи з енергозбереження (заміна вікон, дверей на сучасні енергозберігаючі).

6) Оснащення ДНЗ новими дитячими меблями, посудом, постільною білизною, інвентарем.

7) Оновлення технологічного обладнання харчоблоків та пралень закладів.

8) Реконструкція та ремонт ігрових майданчиків.

9) Придбання спортивного обладнання.   

5. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів субвенції з державного та обласного бюджетів, міського бюджету, інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

6. Очікувані результати

Виконання Програми дасть можливість привести матеріально-технічну базу дошкільних навчальних закладів у відповідність з нормативними вимогами, істотно поліпшити умови навчання і виховання дітей, що сприятиме їх всебічному повноцінному розвитку, забезпечити комфортність умов перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради.

7. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням та аналіз виконання Програми здійснюється щорічно і покладається на виконавчий комітет Богодухівської міської ради.

 

Секретар ради                                   З.ЗІНЬКОВСЬКА

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.