Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Проект рішення по тарифах на ТПВ

Проект


УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів


Відповідно до Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009 р. № 243 “ Про затвердження методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, на підставі наданих комунальним підприємством “Богодухівжитло” розрахунків та висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Харківській області, керуючись ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:1. Затвердити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП «Богодухівжитло” в розмірі за 1 м3 (з податком на додану вартість) грн:

 

  Збирання відходів Вивезення Разом
       
для населення 6,75 32,41 39,16
       
для бюджетних установ 7,32 38,49 45,81
       
для інших споживачів 8,65 52,67 61,32

   
2. Взяти до відома, що тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів підприємством затверджені на рівні економічно обґрунтованих витрат.
3. Тарифи вступають дію з дня їх оприлюднення.
4. КП “Богодухівжитло" розрахунки із суб’єктами господарювання проводити згідно з затвердженими тарифами та укладеними угодами.
5. Рекомендувати сесії міської ради скасувати п.1 рішення “Про затвердження тарифів на послуги, що надаються Богодухівським ВУЖКГ з вивезення твердих побутових відходів для різних категорій споживачів та з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” від 6 грудня 2007 року № 945, як таке, що втратило чинність.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова
Бєлий В.М.

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 26.02.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 24
  • Публикаций: 0
^
У меня вопрос:
Я не согласен с тарифом для населения. Этот тариф общий, без учета места жительства. Почему одинаково должны платить за вывоз мусора жители многоэтажных домов и жители частного сектора? Ведь в частном секторе (свой дом)больше мусора образуется в результате жизнедеятельности, чем в квартире.
Также, в многоэтажных домах (2 и более этажа)вывоз осуществляется один раз на несколько домов, где больше людей, соответственно сбор денег больше. А из частного сектора вывозить надо чаще, но денег с таких жителей поступает меньше. А в предложенном варианте просто уровниловка (поленились лишний раз посчитать!). Считаю это не справедливо и незаконно. Житель квартиры платит больше, но услугу получает меньше.
Предложение:
Сделать тарифную сетку с учетом места жительства платильщика данной услуги.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.