Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради - виробникам житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХV СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

02.11.2012                                        Богодухів                            № 1019-VІ

 

Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та

відшкодування різниці в тарифах комунальним

підприємствам міської ради - виробникам житлово-

комунальних послуг у випадку невідповідності

фактичної вартості послуг тарифам для населення,

встановленим міською радою

 

Відповідно до п.27 ч.1 ст. 26, ст.59, ст.64 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст. 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення", Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" Богодухівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради - виробникам житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, встановленим міською радою згідно з додатком.

2. Це рішення міської ради офіційно оприлюднити в районній газеті "Маяк".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Богодухівської міської ради з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.), паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства ( голова Ляшенко О.М.)

 

 

Міський голова

Н. ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

Додаток
до рішення Богодухівської міської ради
від 02.11.2012 N 1019

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК
Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради - виробникам житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, встановленим міською радою

1. Цей Порядок визначає механізм розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам - виробникам послуг з водопостачання, водовідведення, збору та вивозу побутових відходів, обслуговування будинків і споруд та прибудинкової території та пасажироперевезень, що постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості послуг тарифам,  що встановлювалися міською радою (далі - різниця в тарифах).

2. Видатки на відшкодування втрат підприємств-виробників, що пов'язані із дією  цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, міська рада передбачає у місцевому бюджеті згідно з наданими виробником послуг прогнозних розрахунків, що погоджуються з виконавчим комітетом  міської ради, який приймав рішення про встановлення тарифів.

3. Орган місцевого самоврядування або головний розпорядник бюджетних коштів укладає з підприємством - виробником послуг договір на відшкодування втрат, що пов'язані із дією цін/тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

У договорі обов'язково передбачається умова, що орган місцевого самоврядування наприкінці року бере на облік у територіальному органі Державного казначейства суму заборгованості, що утворилася у період з 1 січня поточного року по 1 січня наступного бюджетного року, з урахуванням проведених у поточному році відшкодувань втрат підприємству-виробнику (кошти, які недоотримало підприємство - виробник послуг у поточному фінансовому році).

4.Обсяг заборгованості визначається надавачами послуг на підставі таких підтвердних документів:

1)розрахунок фактичної собівартості постачання послуг населенню, що засвідчений підписом керівника , скріпленим печаткою;

2)копія рішення органу місцевого самоврядування про встановлення тарифів;

3)звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності підприємств за встановленою для відповідного вида діяльності звітною формою, засвідчений підписом керівника, скріплений печаткою;

5. Обсяг заборгованості визначається надавачами послуг як різниця між фактичними витратами, пов’заними з наданням послуг населенню, скоригованими на обмеження, передбачені в розрахунках діючих тарифів, і фактичними нарахуваннями згідно з тарифами, що встановлювалися органом місцевого самоврядування, з урахуванням перерахунків за низькоякісні та надані не в повному обсязі послуги та відахуванням дотації місцевих бюджетів, отриманої надавачами послуг.

6.Перерахування коштів здійснюється на рахунок надавача послуги, що використовуються виключно на оплату заробітної плати, спожитої електроенергії та паливо-мастильних матеріалів.

7. Підприємство - виробник послуг готує розрахунки з різниці в тарифах за формою згідно з додатком та подає для затвердження виконавчому комітету міської ради щоквартально - до 10 числа наступного за звітним періодом.

8. Міська рада на підставі затверджених розрахунків в межах бюджету протягом поточного фінансового року та до затвердження нового бюджету проводить відшкодування втрат, що пов'язані з дією цін/тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих фактичних витрат на їх виробництво.

 

 Секретар ради                                                             З. Зіньковська                                                                         

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.