Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Затвердження передавального акту комунального підприємства «Благоустрій»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від « 11 » листопада 2011 року № 480- VІ

 

Про затвердження передавального акту комунального підприємства «Благоустрій»

 

Розглянувши передавальний акт від 01.11.2011 року, складений та підписаний представниками комісії у ході передачі майна та документації від КП “Благоустрій”, яке припинило свою діяльність шляхом приєднання до КП “Богодухівжитло”, враховуючи рішення сесії Богодухівської міської ради № 326 від 22 липня 2011 року "Про припинення комунального підприємства "Благоустрій" шляхом його реорганізації через приєднання до комунального підприємства “Богодухівжитло” (X сесія VI скликання), керуючись статтями 104-107 Цивільного кодексу України, ст. 57, 78 Господарського кодексу України, пунктом 30 частини 1 ст. 26 Закону Україні "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити передавальний акт на предмет правонаступництва всіх прав і обов'язків комунального підприємства "Благоустрій" комунальним підприємством "Богодухівжитло" виконавчого комітету Богодухівської міської ради. (Додаток №1)

  2. Комісії з припинення юридичної особи – комунального підприємства «Благоустрій» подати до державного реєстратора відповідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Благоустрій».

  3. Директору комунального підприємства «Богодухівжитло» виконавчого комітету Богодухівської міської ради Ярошенко Н.М.

    3.1. Забезпечити з моменту припинення діяльності виконання обов’язків комунального підприємства «Благоустрій» - юридичної особи, що припинилася, перед юридичними та фізичними особами.

    3.2. Здійснити державну реєстрацію змін до статуту підприємства.

  4. Оприлюднити це рішення у ЗМІ.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В., та постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства (голова комісії Ляшенко О.М.).

 

Секретар ради     Н.Олексенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.