Рекомендовать Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Проект затвердження передавального акту комунального підприємства «Благоустрій»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XІI СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я


від « ___ » __________2011 року № _____- VІ

Про затвердження передавального акту
комунального підприємства «Благоустрій»

Розглянувши передавальний акт від __.________.2011 року, складений та підписаний представниками комісії у ході передачі майна та документації від КП “Благоустрій”, яке припинило свою діяльність шляхом приєднання до КП “Богодухівжитло”, враховуючи рішення сесії Богодухівської міської ради № 326 від 22 липня 2011 року "Про припинення комунального підприємства "Благоустрій" шляхом його реорганізації через приєднання до комунального підприємства “Богодухівжитло” (X сесія VI скликання), керуючись статтями 104-107 Цивільного кодексу України, ст. 57, 78 Господарського кодексу України, пунктом 30 частини 1 ст. 26 Закону Україні "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити передавальний акт на предмет правонаступництва всіх прав і обов'язків комунального підприємства "Благоустрій" комунальним підприємством "Богодухівжитло" виконавчого комітету Богодухівської міської ради. (Додаток №1)

2. Закріпити зазначене у передавальному акті майно за комунальним підприємством «Богодухівжитло» виконавчого комітету Богодухівської міської ради на праві господарського відання.

3. Комісії з припинення юридичної особи – комунального підприємства «Благоустрій» подати до державного реєстратора відповідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Благоустрій».

4. Директору комунального підприємства «Богодухівжитло» виконавчого комітету Богодухівської міської ради Ярошенко Н.М.

4.1. Забезпечити з моменту припинення діяльності виконання обов’язків комунального підприємства «Благоустрій» - юридичної особи, що припинилася, перед юридичними та фізичними особами.

4.2. Здійснити державну реєстрацію змін до статуту підприємства.

5. Оприлюднити це рішення у ЗМІ.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В., та постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства (голова комісії Ляшенко О.М.).


Міський голова
В.БЄЛИЙ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.