Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Через шпигунський скандал піде у відставку прем'єр Люксембургу

Автор: Sokol від 10-07-2013, 21:25
  • 0

Жан-Клод ЮнкерПрем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер заявив про те, що піде у відставку на тлі скандалу з незаконним прослуховуванням спецслужбами країни високопосадових політиків. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Рішення про відставку Юнкер прийняв після того, як партнери його партії по правлячій коаліції підтримали ініціативу про розпуск парламенту та дострокові вибори. Очікується, що офіційне прохання про звільнення з посади Юнкер надасть Великому Герцогу Люксембургу вранці у четвер, 11 липня.

На початку липня стало відомо, що секретна служба Люксембургу (SREL) вела незаконне прослуховування розмов політиків країни, в тому числі, і самого Юнкера. Співробітники спецслужби також займалися промисловим шпигунством, брали хабарі й використовували у своїх особистих цілях державні кошти.

Згідно з даними парламентського звіту, Юнкер був у курсі того, що відбувалося, проте не вжив необхідних заходів для припинення протиправних дій, хоча мав на це повноваження. Крім цього, він не повідомив про порушення ні парламенту, ні суду.

Жан-Клод Юнкер очолював уряд Люксембургу з 1995 року, що є рекордним терміном для держав Євросоюзу. Юнкер також вважається одним з архітекторів Маастрихтських угод, що поклали початок ЄС.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.