Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Військові РФ звільнили захоплений піратами російський танкер

Автор: Sokol від 6-05-2010, 22:31
  • 0
Військові РФ звільнили захоплений піратами російський танкерУ четвер, 6 травня, моряки з великого протичовнового корабля "Маршал Шапошников" ВМС Росії звільнили захоплений сомалійськими піратами танкер "Московський університет". Про це повідомляє "Кореспондент" з посиланням на РІА "Новости". При звільненні члени екіпажу російського танкера не постраждали. Пірати затримані військовими.

"Операцію зі звільнення провели моряки з екіпажу російського військового корабля "Маршал Шапошников". В районі трьох годин ночі БПК вийшов у район знаходження танкера і протягом деякого часу оцінював ситуацію, ведучи спостереження технічними засобами. Після чого було прийнято рішення про проведення операції", - заявив високопоставлений представник коаліційних військово-морських сил у регіоні.

"В результаті звільнення танкера серед росіян ніхто не постраждав. Пірати затримані", додало джерело. За його словами, в даний час російські військові моряки знаходяться на борту танкера. Подробиці операції будуть озвучені пізніше.

Нагадаємо, танкер "Московський університет" (під прапором Ліберії) був захоплений в Аденській затоці в середу, 5 травня. Судно з вантажем сирої нафти в 86 тисяч тонн, який оцінюється в 52 мільйони доларів, і екіпажем 23 людини (всі - громадяни Російської Федерації) прямував з Червоного моря в Китай.

Після захоплення в район нападу був направлений БПК "Маршал Шапошников", який веде патрулювання в рамках антипіратської кампанії у водах Індійського океану.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.