Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Nokia закриває останню фабрику в Фінляндії

Автор: Sokol від 30-07-2012, 22:09
  • 85
Фабрика Nokia в місті Сало

Nokia, яка в II кварталі отримала чистий збиток у розмірі 1,4 мільярда євро, підтвердила інформацію про плани закрити свій останній завод у Фінляндії. Фабрика, що знаходиться в місті Сало на півдні країни, зупинить роботу у вересні цього року. Буде звільнено 780 осіб, зайнятих на виробництві мобільних телефонів, повідомляє Yle.

Закриття заводу в Сало є частиною заходів по реструктуризації, про які Nokia оголосила в червні. Всього до кінця 2013 року компанія має намір позбавитися від 3 тисяч 700 співробітників у Фінляндії, а по всьому світу скоротити 10 000 робочих місць. Також будуть закриті фабрики в Німеччині та Канаді.

За підсумками II кварталу чистий збиток Nokia виріс до 1,41 млрд євро, а виручка впала на 19% - до 7,54 млрд євро. Продажі смартфонів впали на 39% - до 10  млн. штук. Раніше цього місяця компанія здешевила свою нову модель - Lumia 900, на яку покладала великі надії в США, - удвічі: з 99 до 49 доларів.

За неофіційними даними, великі збитки також змусили колись найбільшого виробника мобільників призупинити подальшу розробку операційної системи Meltemi, яка могла б позмагатися з Google Android.

Крім масових звільнень, в тому числі серед топ-менеджменту, Nokia має намір змінити маркетингову стратегію і відмовитися від непрофільних активів. Минулого місяця фінська компанія підтвердила давні чутки про продаж бренду Vertu приватної акціонерної групи EQT VI. Очікується, що операція буде закрита в другій половині 2012-го.

На реструктуризацію і спроби повернутися до прибутковості Nokia витратить близько мільярда євро до кінця року. Інвестиції в тому числі будуть спрямовані на просування платформ для недорогих мобільних телефонів - Series 40 і Series 30.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.