Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Медведєв в кінці червня обговорить з українською стороною плани по Ан-70

Автор: alex від 10-06-2012, 20:33
  • 85

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в кінці місяця проведе переговори з українською стороною, на яких буде, зокрема, розглянуто питання про співпрацю у сфері авіабудування, в тому числі і виробництво військово-транспортного літака Ан-70, повідомив журналістам віце-прем'єр Дмитро Рогозін.

"Важливе питання - кооперація з нашими партнерами, в конкретному випадку мова йде про Україну. З цього приводу дано всі необхідні доручення з підготовки до зустрічі, яка відбудеться вже в кінці цього місяця і в якій візьме участь з російської сторони голова уряду Дмитро Анатолійович Медведєв" , - повідомив журналістам Рогозін за підсумками наради, яку Медведєв провів у Казані з питань розвитку стратегічної авіації.

Ан-70 - спільний проект Росії і Україні. За своїми характеристиками літак покликаний забезпечувати доставку практично всієї номенклатури армійського озброєння і військової техніки загальною вагою 35-47 тонн на 3000-5100 кілометрів з крейсерською швидкістю 700-750 кілометрів на годину. Як десантного судна може доставляти до цілей 300 військовослужбовців, а як санітарний варіант - евакуювати понад 200 поранених.

Новий літак придатний до експлуатації як з бетонних ВПП, так і з грунтових майданчиків завдовжки 600-700 метрів. Бортові прилади дозволяють використовувати Ан-70 автономно на необладнаних аеродромах, без використання будь-яких спеціальних наземних засобів. У березні український державний авіабудівний концерн "Антонов" і російська "Об'єднана авіабудівна корпорація" (ОАК) домовилися, що почнуть випуск літаків Ан-70 на Воронезькому літакобудівному заводі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.