Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Журналіста Климентьєва вбили родичі за 5 млн гривень?

Автор: Sokol від 3-12-2010, 01:41
  • 85
Журналіста Климентьєва вбили родичі за 5 млн гривень?В якості основної версії зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва, головного редактора газети «Новий стиль», слідчі розглядають вбивство на професійному грунті. Але не менш вірогідно, що вбити журналіста могли його родичі - у нього на рахунках виявилося більше 600 тис. дол (майже 5 млн грн), розповів заступник міністра внутрішніх справ Василь Фарінник.

«З восьми версій зараз ми залишили половину, можу нагадати, що залишилося. Вбивство у зв'язку з професійною діяльністю - основна версія», - зазначив Фарінник.

«Друга версія: вбивство, вчинене родичами Климентьєва через спадщину (він був небідною людиною, на його рахунках - близько 600 тис. дол). У Климентьєва були неоднозначні відносини з близькими: одному він щось обіцяв, інші розуміли, що нічого не отримають», - додав він.

Третя версія, за словами чиновника, - вбити Климентьєва могли боржники, адже вдома у редактора було знайдено чимало боргових розписок. Четверта версія - інсценування. «Вона поки залишається, але, швидше за все, відпаде», - уточнив Фарінник.

Він підкреслив, що в основну версію - вбивство на професійному грунті - входить і підверсія, що до цього могли докласти руку міліціонери.

«У справі вже є колишній правоохоронець Андрій Козир, який працював у міліції Харкова. Він у розшуку по двох справах: одна розслідується, інша вже слухається в суді. Ще до зникнення Климентьєва він "погорів" на злочини з наркотиками і був звільнений з "органів", потім зник. Його бачили перед зникненням в компанії Климентьєва, і ми не виключаємо версію, що він міг бути причетним до цього злочину», - розповів Фарінник.

Заступник міністра повідомив, що минулого тижня він особисто виїжджав до Харкова на заслуховування результатів розслідування.

«Ми задіяли всіх, кого можна. Тільки слідчих там дев'ять осіб працюють, я вже не кажу про масу оперативних працівників, які займаються пошуками», - зазначив він.

З моменту зникнення Климентьєва у серпні пройшло 3 місяці, однак успіхів у розслідуванні правоохоронці так і не досягли, а його самого вже встигли назвати «другим Гонгадзе».

Нагадаємо, на сьогоднішній день, як заявив перший заступник начальника Головного управління ГПУ по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Володимир Гузир, у справі зниклого редактора харківської газети «Новий стиль» Василя Климентьєва жодна особа не визнана підозрюваною.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.