Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Школярів будуть оглядати наркологи

Автор: alex від 3-10-2010, 15:57
  • 0
Школярів будуть оглядати наркологи


Два міністри - охорони здоров'я Зиновій Митник та освіти Дмитро Табачник - збираються ввести для старшокласників обов'язковий огляд лікаря-нарколога, повідомила нам керівник прес-служби МОЗ Людмила Гордон.

Спеціаліст з виявлення дітей-наркоманів буде включений до складу бригади лікарів, які проводять щорічний медогляд школярів.

Така рання профілактика, на думку Митника і Табачника, дозволить своєчасно виявити підлітка, який приохотився до наркотиків, і вилікувати його.

Коли наркологи почнуть працювати в школах, поки невідомо, але можна припустити, що вже в наступному році, вважає Гордон.

Головний нарколог Києва Володимир Ярий підтримав ініціативу міністрів, але, за його словами, ефективним таке обстеження буде тільки при його правильній організації (наприклад, щоб любителі «травички» або «ширки» не прогуляли медогляд), та й методика огляду дітей у школі, а не в наркологічному кабінеті, поки не розроблена.

Про це говорить і педіатр із багаторічним стажем Наталія Коломієць: «Якщо такий огляд і введуть, його результати обов'язково повинні бути анонімними, щоб не травмувати дитячу психіку.

Більше користі, якщо таких дітей стануть виявляти не лікарі, а, наприклад, вчителі, класні керівники, які постійно знаходяться в середовищі підлітків і знають, що відбувається в дитячому колективі ».


segodnya.ua

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.