Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Рішення КС Україні здивувало Венеціанську комісію

Автор: alex від 3-10-2010, 15:33
  • 0
Рішення КС Україні здивувало Венеціанську комісію


Венеціанська комісія здивована рішенням Конституційного суду скасувати політреформу 2004, заявив секретар комісії Томас Маркерт виданню Kyiv Post.

Конституційний суд України визнав незаконною конституційну реформу 2004 року, за якою Україна з президентсько-парламентської республіки перетворилася на парламентсько-президентську.

Відповідне рішення КС ухвалив у четвер і оприлюднив його в п'ятницю.

Суд постановив, що визнані неконституційними поправки 2004 припиняють дію і зобов'язав органи державної влади в невідкладному порядку привести нормативно-правові акти у відповідність з конституцією України в редакції 1996 року.

"Було несподівано дізнатися про те, що була визнана недійсною Конституція, яка діяла шість років (і була застосовувана самим Конституційним судом)", - заявив Маркерт.

Він також зазначив, що в європейській практиці сфера такого контролю Конституційного суду традиційно досить обмежена. "Венеціанська комісія не вважала Конституції 2004 року недемократичною", - заявив представник Венеціанської комісії.

Він також додав, що рішення КС буде обговорюватися на пленарній сесії Венеціанської комісії у Венеції 15-16 жовтня.

Венеціанська комісія - Європейська комісія за демократію через право - є консультативним органом Ради Європи в галузі конституційного законодавства.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.