Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ціна на м'ясо побила 10-річний рекорд

Автор: Sokol від 24-09-2010, 03:17
  • 0
Ціна на м'ясо побила 10-річний рекорд

Як наслідок сильного подорожчання зерна в 2010 році, яке використовується як корм для худоби, у другій половині вересня ціни на м'ясо в Україні досягли рекордного рівня за останні 10 років.

Про це повідомили в Українському клубі аграрного бізнесу (УКАБ).

Так, наприкінці вересня ціни на м'ясо збільшилися на 3-5 грн/кг у залежності від регіону і виду м'яса, - повідомила Єлизавета Святківська, виконавчий директор УКАБ.

Таке зростання, за її словами, обумовлено, перш за все, подорожчанням худоби в живій вазі, що пов'язано з використанням для відгодівлі фуражного зерна, придбаного вже за вищими цінами, ніж двома-трьома місяцями раніше.

Так, найбільш помітно подорожчала яловичина, що пов'язано зі скороченням поголів'я худоби та пропозиції його на забій, а також відсутністю конкуренції з боку імпортерів. За даними моніторингу ринку м'яса і м'ясопродуктів УКАБ, на 21 вересня за биків понад 400 кг вже платили 14,5-15 грн/кг, тоді як на початок вересня ціни не перевищували 13 грн/кг. Яловичина вищого гатунку станом на 21 вересня подорожчала до 47 грн/кг з 42 грн/кг (оптова ціна) на початок місяця.

Менш помітно змінилися ціни на ринку свинини, чому сприяв імпорт напівтуш з Європи за ціною 23-24 грн/кг (категорія Е). Аналогічна українська свинина досягає в ціні 33 грн/кг, - повідомила експерт. «Імпортна сировина дозволила призупинити зростання цін на українську свинину, але збільшення виробничої собівартості спричинить за собою як перегляд цін, так і зниження темпів зростання поголів'я свиней», - вважає Святківська.

Нагадаємо, на початку вересня Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) повідомила, що ціни на м'ясо в серпні на світових ринках зросли до найвищого рівня за останні 20 років.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.