Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Янукович призвав бізнесменів Гонконгу інвестувати до України

Автор: alex від 4-09-2010, 13:37
  • 0
Янукович призвав бізнесменів Гонконгу інвестувати до України


Український президент Віктор Янукович назвав Китай особливо привабливим інвестором, оскільки китайські вкладення базуються на економічній вигоді і політичному невтручанні.

Янукович 2-5 вересня знаходиться в Китаї з державним візитом, в суботу він відвідує Гонконг. Український лідер прагне залучити в країну інвесторів, заявляючи, що епоха політичних потрясінь на Україні прошла і країна починає ефективні реформи.

"Після тривалих політичних поневірянь Україна, нарешті, знайшла свою внутрішню силу і єдність. Проте лише внутрішньої сили замало, щоб повернутися в круг сучасних економік світу. Потрібна і сила зовнішня, тобто економічні інвестиції. Скажу відверто: Китай - особливо приваблива для України зовнішня сила. Тому що це сила толерантна. Вона не тягнутиме Україну направо або наліво, не намагатиметься перетворити на зону свого впливу", - цитує Януковича його прес-служба.

"Вплив Китаю - це економічна вигода, пошана і принцип політичного невтручання. Чи можна собі побажати кращого економічного партнера? До того ж, Китай - це сила, яка може принести до України не лише капітал, але і постійний досвід модернізації. Тому не приховуватиму: я здійснюю цей візит не лише, щоб налагоджувати політичне партнерство, і не лише, щоб пропагувати нову Україну як потенційний інвестиційний "клондайк". Я приїхав і для того, щоб вчитися - вашому досвіду і вашому успіху", - заявив глава української держави.

Янукович також розповів китайським властям, що для забезпечення зростання об'ємів інвестицій, реалізації інноваційно-інвестиційної моделі розвитку і гарантування публічної підтримки інвестиційної політики держави, він вирішив перетворити Консультативну раду з питань інвестицій в Україні в Раду вітчизняних і іноземних інвесторів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.