Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Українська делегація відправиться до Китаю на трьох літаках - ЗМІ

Автор: alex від 2-09-2010, 08:42
  • 0
Українська делегація відправиться до Китаю на трьох літаках - ЗМІ


Делегація України на чолі з президентом країни Віктором Януковічем відправиться до Китаю на трьох літаках, повідомляє інтернет-видання ТСН із засланням на голову президентської адміністрації Сергія Льовочкина.

У липні Янукович зробив перший політ на новому президентському лайнері Airbus A319. Раніше президент користувався двома літаками - Іл-62 і Ту-134, побудованими ще в радянський час.

Новий літак президента вміщає лише 23 людини, тому інші члени делегації полетять до Китаю на інших, спеціально орендованих літаках. Повідомляється, що сплачені вони будуть за рахунок вхідних до складу делегації бізнесменів, які зацікавлені в розвитку стосунків з Китаєм.

В той же час Льовочкин підкреслив, що Іл-62, який має більше посадочних місць, чим Airbus, знаходиться в непридатному стані, а також має "недопустимий для Європи рівень шумів". Голова адміністрації президента підкреслив, що Airbus A319 був замовлений і сплачений при президентові Вікторі Ющенку. Тоді ж салон лайнера був обладнаний з розрахунку на 23 пасажири.

"Сама покупка літака обійшлася в районі 68 мільйонів доларів, плюс облаштування салону 20 млн, плюс відсотки, які платить авіакомпанія "Україна" Укрексімбанку. У результаті ми маємо літак балансовою вартістю під 100 млн, який не може узяти на борт більше 23 чоловік", - заявив Льовочкин.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.