Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Богдан» почав випускати більше автомобілів

Автор: Sokol від 9-07-2013, 23:55
  • 0

«Богдан»Автомобільна корпорація «Богдан» поступово нарощує виробництво, але наздогнати минулий рік поки не виходить.

За даними прес-служби корпорації, всього з початку 2013 року на заводах вдалося випустити 2 748 легковиків. Це на 63,6% менше аналогічного періоду минулого року. При цьому, в порівнянні з травнем, виробництво в червні 2013 року зросла на 71,1% і корпорація змогла виробити в Черкасах 1078 легковиків і два комерційних автомобіля «Богдан». Також, у червні суттєво збільшилося виробництво автобусів і тролейбусів на заводі в Луцьку, всього з початку року випустили 255 одиниць.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про утилізаційний збір на нові та автомобілі які були в експлуатації. Вітчизняні автовиробники, які мають повний цикл виробництва, звільняються від сплати утилізаційного збору, точніше проводять утилізацію самостійно. Така процедура регулюється законопроектом № 0936, який також вчора був прийнятий більшістю голосів. Так, автовиробник повинен мати зварювання і фарбування кузовів, за свій рахунок організувати пункти прийому знятих з експлуатації автомобілів на території кожної області, в Києві і Севастополі та населених пунктах, де проживає не менше 100 тис. чоловік.

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», в червні 2013 року в Україні було вироблено 4 551 автотранспортний засіб, що на 27,6% більше, ніж у травні і на 28,5% менше аналогічного показника минулого року. Виробництво легкових автомобілів в червні склало 4 194 одиниці, що на 30,2% більше, ніж у травні і на 26,8% менше показника червня 2012 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.