Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Мінфін: Тимошенко ледь не довела країну до катастрофи.

Автор: Sokol від 14-03-2010, 01:54
  • 0
Мінфін: Тимошенко ледь не довела країну до катастрофи.

Уряд Юлії Тимошенко довів до занепаду стан державних фінансів, що істотно ускладнило ситуацію з виплатою пенсій в Україні. 

Про це заявив міністр фінансів Федір Ярошенко на брифінгу в Кабінеті міністрів, повідомляє прес-служба уряду.

Ярошенко відзначив, що після вивчення стану справ у відомстві було об'єктивно виявлено, що система державних фінансів, у тому числі, фінансування соцвиплат, знаходиться в повному занепаді.

За його словами, уряд Тимошенко публічно повідомляв про свої досягнення, але насправді приховував той факт, «що фінансовий стан держави знаходиться на межі катастрофи». 

Ярошенко повідомив, що навіть колишній керівник Держказначейства Тетяна Слюз, листом від 9 та 10 березня 2010 інформувала попереднє керівництво Міністерства фінансів про критичний стан справ у системі державних фінансів.

«Наявних на єдиному казначейському рахунку коштів та очікуваних надходжень недостатньо для здійснення фінансування навіть захищених соціальних статей і витрат для надання позик Пенсійному фонду. Залишок коштів на кінець операційного дня складає мінус 1,4 млрд. грн. », - Процитував міністр лист від Держказначейства.

Ярошенко заявив, що на даний момент загальний дефіцит коштів Пенсійного фонду вже перевищив 25 мільярдів гривень, і ситуацію не могли врятувати навіть кредити, які уряд брав.

«Величезний дефіцит, що росте скаженими темпами державний борг, повний провал у роботі державних адміністраторів податків і зборів - такий результат роботи попереднього уряду», - заявив Ярошенко.

Разом з тим, підкреслив міністр, професійна урядова команда, яка приступила до роботи, має успішний досвід подолання кризових ситуацій і спирається на єдність дій гілок влади.

«Хочу всіх запевнити, що Міністерство фінансів забезпечить у повному обсязі фінансування всіх витрат, як це доручив президент Віктор Янукович, як зобов'язався уряд», - відзначив Ярошенко.

«Ми не допустимо ніяких зривів у системі державних фінансів, і всі пенсії і соціальні виплати будуть виплачуватися вчасно», - додав він.

Також Ярошенко повідомив, що уряд активно працює над відновленням співпраці з міжнародними організаціями, у тому числі і з МВФ.

«Йде відновлення роботи з усіма світовими фінансовими організаціями», - підкреслив він і додав, що віце-прем'єр Сергій Тігіпко вже провів кілька консультацій з кредиторами і партнерами України.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.