Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


А.С.Васенін нагороджений Грамотою Верховної Ради України

Автор: alex від 28-02-2011, 20:13
  • 0
А.С.Васенін нагороджений Грамотою Верховної Ради УкраїниГолові СФГ «Промінь», депутату Харківської обласної ради А.С.Васеніну

Шановний Анатолію Семеновичу !


Від усього серця та з величезною повагою, радiстю і гордiстю вітаємо Вас з високою нагородою- Грамотою Верховної Ради України. Ця відзнака засвідчує Ваші великі досягнення як керівника селянсько-фермерського господарства, мецената, віддає данину тим зусиллям, які Ви постійно докладаєте задля всебічного і стрімкого розвитку нашої рідної Богодухівщини. Це заслужена оцінка Вашої праці та особистого внеску у соціально-економічний розвиток району, розбудову місцевого самоврядування. Присвятивши себе благородній справі – служінню людям, Ви постійно піклуєтесь про земляків, жителів району.

Щиро бажаємо Вам, Анатолію Семеновичу, реалізації всіх Ваших планів та задумів, нових звершень і починань, вірних Вам і надійних друзів, самовідданої праці на благо людей. Великого Вам натхнення у Вашій нелегкій, але такій благородній та необхідній справі. Нехай доля обдаровує Вас любов’ю, добром і вдачею. Міцного Вам здоров’я, родинного затишку, успіхів, невичерпної енергії, сили та наснаги! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, натхненням та радістю сьогодення.

Впевнені, що Ваші прагнення, Анатолію Семеновичу, невичерпна енергія будуть допомагати Вам і надалі успішно вирішувати поставлені завдання, активно брати участь у подальшому розвитку Богодухівського району.

З повагою.
 

Голова Богодухівської районної

державної адміністрації

Голова Богодухівської

районної ради

Л.Коновалов Д.Тризна
 
Вітаємо і пишаємося.Минулого тижня на сесії Харківської обласної ради в урочистій атмосфері було вручено Грамоту Верховної Ради А.С.Васеніну «за заслуги перед українським народом».

Без сумніву, Анатолій Семенович-голова СФГ «Промінь», депутат обласної ради від Народної Партіїї- знана і шанована на Богодухівщині людина, про нього знає чи не кожен житель району. Це- творець, хлібороб, будівничий, подвижник і меценат.
У господарстві працює близько 300 людей, яких тут цінують і підримують. Керівник господарства надає допомогу дитсадкам, школам, об’єктам культурної сфери Губарівської, Дмитрівської, Полковомикитівської сільських рад, підтримує спорт і молодь- з цією метою виділяється щороку близько 300 тис.грн. Кожен, хто звертається до Анатолія Семеновича за допомогою, не залишається поза його увагою і підтримкою, за це його й поважають.

Нелегко живеться сьогодні сільському господарству, але Анатолій Семенович разом з командою однодумців звикли надіятися лише на власні сили.

Життєвий шлях А.С.Васеніна вкотре підтверджує: людський ресурс стає капіталом у тому випадку, коли знання, уміння, навички і спроможності, втілені в людині, будуть приносити реальний дохід та створювати багатство, тобто, якщо людина реалізує себе у суспільному виробництві шляхом власноруч організованої діяльності. Звичайно, за непересічними результатами, що має сьогодні Анатолій Семенович, стоїть наполеглива й невтомна щоденна особиста праця, праця однодумців, перш за все членів його родини, праця великої команди професіоналів-спеціалістів, яку він створював роками.

Анатолія Семеновича по праву можна назвати патріотом рідного краю. А в те, що він буде завжди іди вперед сам і вестиме за собою інших, успішно долаючи усі перешкоди, ми, жителі району, глибоко віримо і щиро зичимо йому на цьому шляху лише нових перемог і звершень!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.