Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Подружжя міцне, як діамант

Автор: alex від 15-10-2016, 08:00
  • 85

Родину Мочар – Анатолія Івановича та Ніну Андріївну в Степному знають, поважають і шанують. Ось уже 60 років, як вони проживають разом, пліч-о-пліч, міцно, тримаючи одне одного за руку. Про дружину чоловік говорить: «Вона моя супутниця життя». У свою чергу, дружина відповідає: «Кращого, ніж ти, немає».

А познайомилися вони у місті Харків. Ніна Андріївна родом з Вінницьких Іванів, а Анатолій Іванович – з Кіровоградської області, село Гутниця. На той час молода Ніна саме закінчувала навчання у будівельному училищі, працювала, а Анатолій проходив військову службу в Харкові. Тож доля і звела їх у великому місті.

Одружившись, спочатку молоде подружжя проживало на Кіровоградщині, згодом вирішили переїхати на малу батьківщину дружини. Оселилися у селі Степне, бо на той час робота в цьому краї прямо-таки кипіла, радгосп Карла Лібкнехта славився своїми здобутками, працею і людьми. Тож молоді влаштувалися на роботу, та й з житлом довгої черги не було. Як кажуть, була робота, був заробіток, то й будуватися було за що.  

- Чому наша вулиця має назву Молодіжна, як ви думаєте, - запитує і одразу відповідає голова родини. – А тому що на той час всі молоді пари, згуртовано, будувалися саме на цій ділянці, тож і назву дали Молодіжна. У нас з дружиною вже діти були – дві доньки і працювали ми у колгоспі важко, проте все одно знаходили час, щоб будувати власну хату. Звичайно, нелегко було, допомагали сусіди, якось на той час всі вболівали одне за одного.

У колгоспі Анатолій Іванович спочатку працював теслею, Ніна Андріївна – штукатуром. А вдома чекали як не одна, так інша робота. Згодом голова сім’ї обіймав інші посади. Був бригадиром будівельної бригади, працював трактористом, комбайнером. Загального трудового стажу налічується близько 40 років. Серед багатьох нагород має ветеран праці і орден ”Трудової слави” III ступеня. Не менше трудилася у колгоспі і дружина.

- Ви знаєте разом з чоловіком іноді пригадуємо минулі часи, як нам жилося, як працювалося, то і сльози на очах проступають, - говорить Ніна Андріївна. – У ті часи набагато краще було, чи то ми молоді були, та не помічали труднощів. Нам хотілося працювати, і ми працювали. Молодь була дружна, товаришували одне з одним, допомагали. Тоді люди працювали і бачили результат своєї праці, вистачало і на будівництво власної домівки, та й на чергу на квартири якщо ставали, то і отримували…

Без сумніву, Мочари є поважною родиною у селі. Подружжя разом уже проживає 60 років. За цей час вони подолали багато життєвих негараздів, радувалися приємним новим у їхньому житті. Дочекалися народження онуків та правнуків. А найголовніше – вони не втратили одне одного, бо вони сім’я, яка любить і цінує одне одного. Нехай життєвий шлях подружжя буде довгим, міцним буде здоров’я та сонячно і тепло буде у їхньому домі.    

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.