Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Воскресенівські аматори набирають обертів

Автор: alex від 3-08-2016, 09:00
  • 85

Цей гурт дівчат з Воскресенівки був створений не так давно, але їх уже зна­ють в прилеглих селах, де вони дарували глядачам свій спів.

А нещодавно вони взяли участь у першому районно­му фестивалі народного мис­тецтва «Шарівський дивокрай». Гурт у складі Юлії Дрижак, Ірини Булан, Ганни Бойко, Діани Іванкової та Ганни Макогон вдало висту­пив на фестивалі і всі вони були нагороджені грамотами.

Взагалі, вони віддають всі сили і талант на відродження села. Всі вони активно приво­дили до порядку приміщення сільського клубу та покращували свою майстерність співу на репетиціях. Їх співучі душі та бажання покра­щити своє рідне село запалює всю молодь.

Завідуюча сільським клубом Г.С.Макогон широ вдячна дівчатам за допомогу, за їх небайдужість, за чарівний спів, за пісенну творчість та безмежну жагу творення, яку вони дарують на радість людям.

Тож нехай не енергія, сила волі та витримка, яких не раз докла­даєте до своїх щоденних ста­рань. Міцного здоров'я, щастя, благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і со­нячним!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.