Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З десятиліттям школи, горьківчани!

Автор: alex від 21-09-2010, 00:01
  • 0
З десятиліттям школи, горьківчани!

Колектив Горьківської школи І-П ступенів


Сьогодні на Богодухівщині цілком звичайна річ відзначення 120-річчя чи іншої, ще соліднішої, дати від дня заснування того чи іншого навчального закладу. Мабуть, тому десята річниця від початку роботи Горьківської ЗОш І-ІІ ступенів, що відзначалася нещодавно, є виключенням з цього правила.
У той час я очолювала Сазонобаланівську сільську раду і добре пам'ятаю, що далекий сьогодні двохтисячний рік для району, як і для всієї України, в економічному плані був не найкращим. Тому бажання горьківчан відкрити в селі загальноосвітню школу другого ступеня багатьом здавалося нездійсненним.
Тоді багато говорилось про необхідність значних коштів і тривалого часу на будівництво типового приміщення, про брак навчально-матеріальної бази, про можливі проблеми з учительськими кадрами - іншими словами, ніхто не хотів посправжьому братися за вирішення назрілої проблеми.
Ніхто, крім Д.К.Тризни - то­дішнього голови райдержадміністрації.
Так, дякуючи саме його на­полегливості, енергії, завзяттю і цілеспрямованості, було прийнято важливе для людей рішення і вже десять років мають батьки та діти селища власну школу. Звичайно, потім були дні напруженої колективної роботи по ремонту і реконструкції приміщення колишньої контори радгоспу під загальноосвітню школу. Одночасно тривав підбір і розстановка майбутніх педагогічних кадрів, які зразу ж підключалися до роботи по оснащенню школи.
В той же час, Дмитро Кирилович постійно контролював хід будівельних робіт, приділяв увагу питанням поліпшення умов майбутнього навчання дітей, роботи вчителів. Дякуючи йому, школа була відкрита в найкоротші терміни та в той же рік розпочала навчання дітей.
До речі, сусіди горьківчан з Сазонобаланівки, завдяки наполегливості Д.К.Тризни, згодом також отримали нове приміщення для загальноосвітньої школи.
Сьогодні вже 10 років, як діти горьківчан успішно навчаються у власній школі, демонструють добрі результати в різноманітних конкурсах і змаганнях зі своїми однолітками з інших шкіл. Тому, з нагоди десятої річниці роботи Горьківської ЗОШ І-ІІ ступенів, на сторінках районної газети хочу висловити глибоку вдячність Дмитру Кириловичу Тризні та усім, хто брав на себе відповідальність та організовував відкриття школи, усім, хто реконструював і ремонтував приміщення, приводив до ладу майбутні класні кімнати та шкільну територію.
Окремо хочу подякувати ди­ректору школи Віктору Олек­сійовичу Пугачу та його колегам-вчителям, а також батькам і учням Горьківської школи за успішну десятирічну співпрацю у складній, але почесній справі становлення нового навчального закладу і, звичайно ж, у справі навчання і виховання підростаючих поколінь - гідного майбутнього української держави.

В.ЛИПЧАНСЬКА, депутат районної ради, колишній голова Сазонобала-нівської сільської ради

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.