Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Освячення дзвонів у Полковій Микитівці

Автор: alex від 12-05-2016, 16:00
  • 85

Цьогорічна Вербна неділя стала особливою для парафіян Свято-Успенського храму села Полкова Микитiвка. Вранішньої пори сходилися до церкви віряни, поспішали дітки, щоб після богослужіння першими взяти гілки верби, скропленої священиком свяченою водою.

Того недільного дня свято для людей стало подвійним. Адже відбулося освячення нових церковних дзвонів.

Храм у селі існує з 1991 року, проте до сьогодні дзвонів у ньому не було. Як розповідає настоятель храму iєрей Iлля (Мужук), до нього звернулися люди, які виявили бажання пожертвувати щось вкрай необхідне для храму. Тоді священик запропонував  придбати дзвони. Для того, щоб усі парафіяни мали можливість розділити цю радість, їх розмістили на стiнi храму, зробивши попередньо спеціальну конструкцію.

Настоятель храму отець Iлля окропив нові дзвони святою водою і перший кілька разів ударив в найбільший дзвін, поклавши початок святковому дзвону на честь радісної події. Великою радістю і водночас хвилюванням наповнювались серця парафіян.

Охочі мали змогу підійти і подзвонити у дзвони. Тож мелодійний передзвін лунав над Полковою Микитiвкою ще довго після завершення служби, а дзвони будуть відтепер щонеділі і щосвята скликати вірян у Божий храм та стане окрасою цієї духовної святині.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.