Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У Червоній Ниві відкрили меморіальний комплекс

Автор: alex від 12-05-2016, 15:00
  • 85

Напередодні Дня Перемоги у селі Червона Нива відбулося відкриття мемо-ріального комплексу. Урочисто було відкрито пам’ятники захисникам:  чорнобильцям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, воїнам Великої Вітчизняної війни, воїнам-афганцям та воїнам АТО.

В урочистостях взяли участь: голова райдержадміністрації В.А.Шаров, депутат обласної ради О.В.Львова, депутати районної ради, керівники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, жителі. Відкрила урочистий захід Червононивський сільський голова Г.М.Куриленко. Ганна Миколаївна привітала і гостей, і червононивську громаду з визначною подією. Висловила велику вдячність помічникам за допомогу у встановлені меморіального комплексу. Побажала всім миру, злагоди і благополуччя.

Зі словами привітань та глибокої поваги до громади звернулися, зокрема, і голова райдержадміністрації, і депутати обласної та районної рад, керівники громадської та ветеранської  організації. За активну життєву позицію та з нагоди відкриття меморіального комплексу постійним помічникам громади було вручено подяки райдержадміністрації та райради.

Від імені членів громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» зі словами вдячності за постійну підтримку чорнобильців до присутніх звернувся голова організації   В. П. Деркач. Валерій Петрович вручив подяку сільському голові Г. М. Куриленко та для шкільної бібліотеки подарував книгу – збірку спогадів про чорнобильську катастрофу.

Активними учасниками заходу були і учні. Діти розповідали вірші про героїв-ліквідаторів, про ветеранів ВВв, воїнів-афганців та зі сльозами на очах говорили про воїнів АТО.

По закінченні заходу всі присутні поклали квіти до меморіального комплексу, хвилиною мовчання пом’янули кого вже немає на цьому світі. Отець Леонід відправив панахиду та освятив пам’ятники.

Подяка у тему

Усі хороші справи у громадах сіл можуть здійснюватися лише завдяки згуртованості, прагненню творити задля розвитку і майбутнього села. Червононивській громаді у цьому плані щиро пощастило, адже ось уже який рік поспіль міцним плечем у всіх планах і задумах є постійні помічники, яких хотілося б назвати поіменно. А саме: В. М. Стойчик, М. В. Лактіонов, О. В. та В. В. Львови, С. Б. Фальченко, С. П. Кравченко, І. К. Павловська, Т. О. Малецька, С. В. Іванов, М. В. Курков, О. Дубовик, Ю. Голуб, О. Ф. Панов, О. М. Ширмер, С. В. Панфілов, О. Шаруда. А також: С. Смірнов, І. Кедеш, В. Шабалтас, В. Сасін, Л. Любчик, А. Савченко, І. Юрович, Д. Пушкарь, А. Сухина, О. Сухина, В. Нариков, С. Шевчук, С. Мерзловський, Н. Шабалтас, О. Бойко, В. Шелягов, С. Фурсов, О. Щербина, А. Шпилька, І. Драган, О. Нечепуренко, І. Фесик, В. Білоус.

Ми цінуємо кожного з вас і говоримо вам щирі слова вдячності за допомогу. Разом ми дійсно зможемо творити хороші справи для земляків, покращувати життя нашій молоді. Усі свята, що проходять у селі, ми створюємо разом, згуртовано. Відкриття меморіального комплексу, а точніше про його розбудову також дбали всі разом. Спасибі вам, наші помічники. Нехай життєва стежина буде для вас довгою і без перешкод, нехай здоров’я буде міцним, щастя вам, благополуччя і миру.

 

З глибокою повагою,

Червононивський сільський голова Г. М. Куриленко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.