Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Низький вам уклін, наші переможці

Автор: alex від 12-05-2016, 12:00
  • 85

Початок травня у серцях мільйонів людей ці дні і святкові, і трагічні. Така жадана Перемога – це сльози і радість, це повернення солдат додому і похоронки, це початок нового життя.

Вклоняємося ми низько ветеранам, дякуємо їм за відвагу і мужність, вклоняємося їм за те, що сьогодні ми живемо. 7 травня в с. Кадниця біля меморіалу загиблим воїнам відбувся святковий мітинг, присвячений Дню пам’яті і примирення. Учні Максимівської школи та аматори Максимівського сільського клубу сердечно вітали ветеранів та жителів села зі святом. Брали за душу рядки воєнних віршів та пісень. Зі святом привітали голова Крисинської сільської ради В.А.Бобрик та представник Богодухівської РДА  С.М.Лобунський. І, як завжди, за звичаєм колектив сільської ради пригощав смачною польовою кашею, «бойовими 100 г». А ввечері того ж дня в приміщенні Максимівського сільського клубу відбувся святковий концерт «Фронтові листи». І знову все було як завжди – і хвилини суму, і сльози, і усмішки, і вдячність.

Скільки слів лунало на честь наших ветеранів. Скільки вдячності і поваги нашим найдорожчим людям. Вас так мало залишилось на землі. Низький вам уклін, наші переможці.

    

 І.Печаткіна, учасник аматорського колективу

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.