Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вирішуються питання

Автор: alex від 7-09-2010, 21:21
  • 0
Вирішуються питання


Нещодавно в селі Червона Нива було проведено виїзний прийом громадян. Вели його голова райдержадміністрації Л.Коновалов, його перший заступник О.Кириченко, заступники О.Литвинов і О.Просяник. У заході взяв участь директор ТОВ "Богодухівсількомсервіс" В. Роговий.

На зустріч з керівництвом ра­йону прийшло чимало селян. Бо є у них запитання, прохання, свої думки... Найперше, говорили про водозабезпечення. Найоптимальніший варіант ви­рішення цієї, без перебільшення, проблеми - в передачі во­донапірної вежі і водогону на ба­ланс сільської ради, яка зможе, вкладаючи кошти, налагодити безперебійне водозабезпечен-ня.
А ще червононивці запитували, коли буде проведено ремонт дороги. Гостро стоїть питання щодо працевлаштування -майже всі жінки працездатного віку не мають «офіційної» роботи.
Згадали і про непрацюючі те­лефони і радіоточки. По закінченні загальної зустрічі з селянами до Л.Коновалова підходили жителі села з особистими запитаннями. Таким чином, були ще і індивідуальні запитання. Леонід Стані-славович запросив бажаючих до рай-держадміністрації, сказав, що двері його кабінету завжди відкриті.
Як розповіла Червононивський сільський голова Г.Куриленко, чималий обсяг робіт у селі вдалося вирішити завдяки громадським роботам. Вона відзначила хорошу працю Валентини Кулик (працює від центру зай­нятості), Олександра Сухини і Володимира Шабалтаса, які працювали за рішенням виконавчої служби. Вони виконували роботи по благоустрою кладовища, ФАПу, дитячого садка.
Валентина Подорожко (від центру зай­нятості) трудилась у дитячому садку: фар­бувала і клеїла шпалери.
Таким чином, у селі якщо і виникають пи­тання, то вони знаходять для себе достойне вирішення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.