Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Святкували, як одна родина

Автор: alex від 23-08-2015, 15:00
  • 85

«Не спіть, не дрімайте, спішіть, поспішайте.

Всією сім’єю, всією ріднею до нас завітайте…»

Гостинно, по-родинному, з добром і щирою посмішкою зустрічали ведучі свята своїх односельців та гостей. Того дня у селі Горького було весело, лунала гучна музика, були пісні і танці, бо святкували День села.

Святкове дійство відбувалося просто неба біля сільського будинку культури. Звичайно, роботи в селян удома, як завжди, вистачає, та все ж люди залишили домашні клопоти і пішли до осередку культури, аби поспілкуватися одне з одним, дізнатися про успіхи та добрі справи у селі, побачити виступи самодіяльних артистів, і зрештою, відпочити душею від повсякденних турбот.

У вітальному слові сільський голова Є. Л. Малайдакова дякувала всім односельцям за небайдужість, за те, що і на свята, і в будні вони завжди, як одна родина… Євгенія Лігорівна побажала всім достатку, миру, злагоди, любові і міцного здоров’я. «Свято села співпало з державними святами – Днем Прапора та Днем незалежності України, тож відзначаючи такі значущі дати, хотілося б побажати, щоб наша держава була міцною, єдиною і непереможною», - зокрема, говорила сільський голова.

А святкування Дня села видалося все-таки на славу. Можна було помилуватися роботами місцевих народних умільців. Діти мали змогу побавитися на різних розважальних атракціонах. Під час урочистого концерту вітали сімейні пари, які прожили разом багато років, також вітали наймолодших та найстарших жителів села. Віддали шану багатодітним родинам села, бажали їм терпіння, наснаги, здоров’я, подяки від дітей та поваги від людей. Відзначили і трудівників, чиє життя промайнуло у сумлінній праці на землі. Низько поклонилися односельцям, мужнім чоловікам, воїнам АТО, котрі з честю і гідністю захищають кордони рідної країни.

Кожне вітання відзначалося красивою піснею. А пісні були величні, замріяні, радісні, тужливі у виконанні місцевих талантів і гостей.

Приємно, що на свято завітали і поважні гості голова районної державної адміністрації В. А. Шаров, голова районної ради Д. К. Тризна, депутати районної ради О. В. Львова, Ю. Г. Герман, Петропавлілвський сільський голова В. М. Стойчик, приватний підприємець В. Бобрик. Бажали горьківцям миру, щастя, благополуччя. Були і щедрі подарунки.

Та на цьому свято не завершилося. Яскрава концертна програма була досить насиченою, а далі - народні гуляння, дискотека, тож сумувати було ніколи.

Наостанок хотілося б побажати жителям Горького у добрім здоров’ї жити, і наступного свята на той рік діждати і нас запросити. Щоб село Горького розросталось і квітло, завжди щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля, щоб радості й щастя було багато. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.