Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Громадою можна змінити життя на краще

Автор: alex від 5-09-2015, 08:00
  • 85

Павлівський сільський голова П.А.Тарасенко впевнений, що якщо разом з громадою, небайдужими односельцями, помічниками вирішувати проблеми –то  у селах можна своїми силами змінити життя на краще.

- Не треба чекати манни небесної, - говорить Петро Андрійович. – Тим паче в сьогоднішніх умовах безгрошів’я. Сподіватись нема на кого, тільки на себе. Приміром, два роки поспіль місцевий ентузіаст Микола Церковний разом з небайдужими земляками власними силами робили ямковий ремонт центральної дороги. Хоча вона належить управлінню обласних доріг, земляки вирішили не чекати ще десятки років, поки її будуть ремонтувати, а самі взялися до справи, і у них це добре вийшло, за що їм велика вдячність від усієї громади.

Зараз йде ремонт містка на вулиці Дубовій, який вже давно в аварійному стані. Левову частку фінансування взяв на себе В.А.Шовковий, 100 000 грн виділила сільрада.

На центральних вулицях Кручика і Павлівки здійснено вуличне освітлення, у планах – продовження роботи.

Що стосується вивезення твердих побутових відходів, то, як розповів голова, два роки сміття вивозили мішками, за кошти сільської ради. У Кручику стоять чотири контейнери. Щоправда, люди не бажають укладати угоди на вивезення сміття, мотивуючи тим, що, мовляв, сміття у них немає –все спалюють-закопують. Ось так замкнене коло не дає змоги навести лад у цьому питанні.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.