Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У «Колосі» сподіваються на багатий врожай

Автор: alex від 30-07-2015, 08:00
  • 0

Минулого тижня СТОВ «КОЛОС АС» (директор С.Ф.Панов) відвідали голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та заступник начальника управління агропромислового комплексу районної державної адміністрації, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та соціально-трудових відносин С.М.Лобунський.

Так, станом на 27 липня на полях господарства вже скошено і обмолочено 210 га при запланованій площі 520 га, що становить 40%, середня врожайність 51,9 ц/га. Керівник району поспілкувався з агрономом господарства С.М.Стасенком, який повідомив, що вся техніка стовідсотково готова до збиральних робіт. Незважаючи на погоду, всі сподіваються на багатий врожай.

Під час зустрічі з працівниками господарства також обговорили і актуальне на сьогодні питання - добровільне об’єднання громад.

Голова районної державної адміністрації В.А.Шаров побажав гарної погоди, вчасного завершення збору ранніх зернових культур. Також очільник району ще раз акцентував увагу на тому, що об’єднання громад - це серйозний поштовх до розвитку.

 

На фото: голова РДА В.А.Шаров (другий зліва)

та заступник начальника управління агропромислового комплексу С.М.Лобунський (крайній справа)

на полі господарства разом з працівниками і керівником С.Ф.Пановим (у центрі).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.