Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Перші «тисячники» - у «Промені» і в СВК ім.Каразіна

Автор: alex від 29-07-2015, 09:00
  • 0

Третій рік поспіль за ініціативи Богодухівського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу в період збирання врожаю ранніх зернових на Богодухівщині проводяться трудові змагання серед колективів сільськогосподарських підприємств на звання «Кращий екіпаж» та «Перший тисячник». Слід зазначити, що трудові змагання проходять серед тих сільгосппідприємств, які входять до складу РК профспілки працівників АПК.

Цьогоріч кращим екіпажем і першими тисячниками визнано екіпаж СФГ «Промінь» у складі комбайнерів С.М.Тризни і В.М.Тризни (водій –Р.С.Ножка), які першу тисячу тонн зерна намолотили 25 липня. Наступного дня намолитив тисячу тонн екіпаж цього ж господарства – Г.М.Вакуленко і Ю.І. Кравченко (водій -О.І.Земляк). Саме він посів почесне друге місце.

За інформацією, з 848 га засіяної площі, станом на 27 липня, у господарстві «Промінь» скошено було 733 га, що становить 86%. Намолочено 3729 тонн при урожайності 48, 5 ц/га.

Третє місце – у екіпажу з СВК ім. Каразіна - О.І.Якименка і В.П.Бураховича.

Як повідомив голова СВК В.А.Шовковий, станом на 28 липня фактично зібрано усю пшеницю – на площі 676 га, при урожайності 42 ц/га. Наразі йде збирання ячменю. На полях працює чотири комбайнові екіпажі, всього на жнивах задіяно близько 40 людей.

- У порівнянні з минулим роком, маємо трохи гірші показники урожайності, - розповідає Василь Андрійович. –Та й дощова погода затримала початок жнив. Найголовніше для нас сьогодні –аби цінова політика відповідала реальній вартості збіжжя. Адже трейдери пропонують занадто низькі ціни, зокрема, на пшеницю, у вирощування якої вкладено чималі кошти і ресурси. Приміром, те ж дизельне паливо у тому році коштувало по 8 грн за літр, а цьогоріч – удвічі дорожче. Й так все інше – добрива, техніка тощо.

Голова райкому профспілки працівників АПК В.О.Коваль разом з головами профспілкових комітетів названих господарств вручили передовикам грамоти, подяки, цінні подарунки.

До привітань приєдналися керівники господарств.

В.О.Коваль говорить:

- Хочеться відзначити, що належним чином організована збиральна кампанія у інших сільгосппідприємствах, які входять до складу нашого райкому - ПСП ім. Шевченка, ДП «Богодухівський УКК», СТОВ ім.Ватутіна, СТОВ «Братеницьке», ПСП «Світанок». Сподіваюсь, що учасниками районних трудових змагань стануть і колективи інших сільгосппідприємств, які мають хороших механізаторів та досягають високих результатів.

В СФГ «Промінь».

Зліва направо: екіпаж переможців змагань  – водій Р.С.Ножка, комбайнери С.М.Тризна, В.М.Тризна,

голова господарства М.А.Васенін, голова профкому СФГ «Промінь» Л.М.Шерстюк,

юрист господарства А.А.Васенін, екіпаж (друге місце) – комбайнери Г.М.Вакуленко, Ю.І.Кравченко,

водій О.І.Земляк (крайній справа), голова РК профспілки працівників агропромислового комплексу В.О.Коваль

 

СВК ім. Каразіна. У комбайнерів О.І.Якименка і В.П.Бураховича –третє місце!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.