Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Село моє – краплина України (9 фото)

Автор: alex від 24-07-2015, 12:00
  • 0

День народження села – завжди хвилююча подія. Свій 251-й день народження відзначало одне з найстарших сіл краю – Сазоно-Баланівка.

Справді, в такий урочистий день кожен відчуває себе членом великої родини. Тож невипадково, що на подвір’я школи, де проходило дійство,  зійшлися-з’їхалися ті, хто тут народився, живе, працює чи просто на гостини...

Подвір’я було ошатно прибрано, прикрашено у народному стилі, з соняшником, «хатинками», «ставочками»… Прекрасні вишивки місцевої майстрині Наталії Липчанської з с.Крупчине додавали особливого колориту. А своєрідний музей народного мистецтва просто неба просто вразив!

Приємним моментом стало, коли на початку від імені громади юні жителі села вручили коровай своєму сільському голові – Є.Л.Малайдаковій. Заслужені слова подяки на адресу Євгенії Лігорівни звучали з уст сільчан за всі ті справи, які вона робить у такий скрутний для всіх час.

Сільська очільниця щиро вітала сазоно-баланівців з Днем села, візначила, що пишається земляками, кожен з яких –то і є багатство громади.

Сазоно-Баланівку і її жителів завітали привітати і поважні гості.

Теплими слова першим вітав громаду народний депутат України О.М.Біловол.

- День народження села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. А ваше село здавна славилося своїми людьми. Всім, хто хоч раз побував у Сазоно-Баланівці, добре відома ваша гостинність і чуйність, - підкреслив Олександр Миколайович. Подякував усім, хто підтримав його на виборах, відзначив, що ніколи політичні перипетії не стануть перешкодою для добрих справ.

З особливим почуттям поваги і вдячності дякувала сільський голова Євгенія Лігорівна О.М.Біловолу за те, що він робить уже багато років разом зі своєю дружиною – Т.В.Біловол, Почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей!» для розвитку краю, зокрема, сазоно-баланівського. Адже Олександр Миколайович справді людина слова, виконує свої обіцянки. З його легкої руки у школах і закладах культури, медицини тепер є енергозберігаючі вікна. Освітянські і аматорські колективи мають музичні центри і мультимедійне обладнання, тенісні столи тощо. Та особливо  Євгенія Лігорівна дякувала за те, що О.М. Біловол разом з депутатом обласної ради О.В.Шаповаловим сприяли будівництву для села дороговартісної  свердловини. Завдяки чому жителі у недалекому майбутньому не матимуть проблем з перебоями води. Також завдяки О.М.Біловолу жителі всього району мають можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу у 10 науково-дослідних інститутах Національної академії медичних наук України Харківщини.

Щиро вітали сільчан зі святом і районні очільники – голова Богодухівської райдержадміністрації В.А.Шаров і голова райради Д.К.Тризна.

- День села – це не просто свято. Цей день єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А історію творять люди, творять своєю щоденною нелегкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань які потребують вирішення.

І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Особлива шана та подяка – людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу - зокрема, звучало з уст Володимира Анатолійовича і Дмитра Кириловича.

Почесними грамотами Богодухівської РДА і райради були нагороджені такі жителі громади: К.В.Лига - директор ТОВ «Добросмак»; О.В.Рекало - депутат Сазоно-Баланівської сільської ради; Г.М.Савчук - секретар Сазоно-Баланівської сільської ради; А.Ф.Скиба – житель села; Л.О.Бондаренко  - бухгалтер сільради.

Музичним подарункам голови районної державної адміністрації В.А.Шарова в цей святковий день стала відома українська пісня «Черемшина» у виконанні Т.Гатицької, яку разом з нею співали присутні.

Грамотами сільської ради були нагороджені: І.П.Кощій, Л.М.Воропай, Н.В.Кощій, А.М.Пасяда, О.В.Герасименко, К.А.Медведєв, О.А.Квартник, В.О.Воропай, Ж.М.Карпенко, М.І.Самойлов, О.М.Герасименко, Л.П.Герасименко.

Зі словами вітань звернувся до сільчан і В.В.Логінов, який побажав міцного здоров’я, наснаги у всіх добрих справах, злагоди та добробуту, передав подарунок громаді – газонокосарку.

Щиро віншувала жителів громади і радник голови РДА В.В.Зирянова, яка, зокрема, сказала: «Бажаю вам, жителі громади, добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, миру, благополуччя та достатку вашим сім’ям, успіху в усіх ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє ваше та села».

Привітали громаду також отець Максим, Петропавлівський сільський голова В.М.Стойчик, директор Максимівської металобази  В.А.Бобрик.

Про концерт, який підготували сільські самодіяльні артисти на чолі з директором клубу Р.В.Герасименком, можна написати окрему статтю. Адже  аматори продемонстрували такий рівень, що їм могли б позаздрити навіть у містах. Все продумано до дрібниць: сценарій, оформлення сцени, художні номери. Пісні, танці, гумор, розповіді про минувшину села і її людей – все так органічно перепліталося, що глядачі навіть не помітили, як промайнули кілька годин.

Звичайно, найбільше багатство кожної громади – це її жителі. Тож свято перетворилося у справжнє віншування-вшанування земляків.

Громада дякувала захисникам, які сьогодні знаходяться у зоні АТО – В.В.Кирилову, О.В.Кирилову, В.О.Воропаю, С.В.Анастасову, бажала їм найшвидшого повернення, а всім нам –миру над головою.

Згадали і колишніх очільників громади – М.В.Сизоненко (фото 2)і В.А.Липчанську (фото 3, зліва), які й сьогодні переймаються проблемами односельців. Марія Василівна починала свою трудову діяльність у далеких шістдесятих, віддала сільчанам більше 35 років свого життя. Валентині Андріївні громада довіряла посаду голови тричі. Багато зробили ці мудрі і мужні жінки для жителів громади, Євгенія Лігорівна гідно продовжує добрі починання попередників.

Щирі слова вітань на свою адресу і подарунки отримали подружні пари, які прожили разом 50 років: Сизоненки- Микола Іванович і Галина Іванівна; 40 років: Самолови – Микола  Іванович та Ольга Іванівна, Бойки- Олексій Омелянович та Надія Іванівна, Липчанські – Іван Павлович та Валентина Андріївна, Липчанські – Іван Михайлович та Ольга Іванівна.

Вітали і наймолодшого жителя села – Олега Анастасова та його маму (фото 4), багатодітні родини – Бондарів, Гончарів, Сургаїв, Федоренків; тих, кому виповнилося 80 і більше років (фото 5); старожилів М.С.Засід, М.П.Кирюшину, І.З.Мовчана. Для них звучали пісні, їм дарували квіти і дарунки… 

Гуляло, веселилося село. На день його жителі відклали свої повсякденні клопоти, щоб зустрітися, поспілкуватися, на підростаючу зміну помилуватися, та смаколиків, що виїзна торгівля організувала, поласувати – соковитий шашлик, духмяні чебуреки, різноманітні наливки – кожен вибирав частування на свій смак.

Завдяки сприянню ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» всі жителі і гості громади поласували безкоштовною кашею, бутербродами і чаєм, тож всі були задоволені.

До пізнього вечора вирувало свято в Сазоно- Баланівці. Запальні ритми молодіжної дискотеки нікого не відпускали додому, свято видалося на славу.

Зліва направо: Д.К.Тризна, О.М.Біловол, Є.Л.Малайдакова, В.А.Шаров, В.В.Логінов.

 

Подяка в тему

Є.Л.Малайдакова:

- Щиро дякую усій громаді, всім землякам, які долучилися до проведення свята. Особлива вдячність – спонсорам, які надали матеріальну допомогу для належної організації  свята. Це – керівництво ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», директор ТОВ «Добросмак» К.В.Лига, директор КСП «Родіна», депутат районної ради О.О.Кондратенко, директор Максимівської металобази В.А.Бобрик, приватний підприємець Д.Ю.Парамонов. Дякую вам, шановні друзі, за постійну підтримку і допомогу. Здоров’я вам, нехай щастить у всіх ваших справах!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.