Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Будинок культури - вогнище культури на селі

Автор: alex від 6-04-2015, 08:00
  • 0

Ось і прийшла весна з пташиним щебетом, синіми пролісками, сонячними теплими днями, з надією на краще. На березі мальовничого ставу в селищі Шарівка знаходиться будинок культури, вогнище культури на селі, яке дарує тепло, насолоду, пробуджує найкращі почуття в свідомості й серцях людей. Згуртований і талановитий колектив художньої самодіяльності нашого будинку культури. В будні на репетиції, в свята на концерти йдуть сюди люди, поспішають юнаки та дівчата, наввипередки біжить дзвінкоголоса дітвора. Для всіх тут є можливість розкрити свої здібності в різних номінаціях.

У будинку культури працюють: народний фольклорний ансамбль «Шарівчанка», їх наступники - дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце», вокальні  ансамблі «Дивоцвіт», «Калинонька», «Сяйво», тріо «Лілея», «Вербиченька», театри-мініатюр «Погляд» і «Натхнення», дитячий ансамбль пісні і танцю «Юність» та інші.

Наші пісенні ансамблі: «Шарівчанка», «Джерельце», «Дивоцвіт» невтомно працювали в минулому році, радували односельців чудовими виступами зі сцени будинку культури, брали активну участь у районних, обласних фестивалях і конкурсах, виїздили на концерти і свята в села Богодухівського та Краснокутського районів. І взагалі, на рахунку аматорів численні подяки, грамоти, дипломи. А це - повсякденна важка закулісна праця з багатьма проблемами, творчими суперечками, пошуком досконалості і довершеності. Своїми творчими успіхами ці ансамблі завдячують щоденній клопіткій праці музичного керівника  Олександра Петровича Суботи.

Досить напруженим був рік у «Шарівчанки», аматори готувались підтвердити звання «народного аматорського ансамблю», яке їм було присвоєно в 2011році. З честю витримала «Шарівчанка» екзамен і продовжує нести звання «народного» гідно і з гордістю. Сумлінно працює над своїм репертуаром, удосконалює його, оновлює. В колектив вливаються нові люди і знаходять там тепло і підтримку. Рік тому в «Шарівчанку» прийшла Галина Козар і відразу стала поруч з солістами Валентиною Люботою та Анною Горбань. Тепер її високий і соковитий голос чарує слухачів, не відстають від неї і наші старожили О. П. Борисенко, С. Ю. Хававка, Н. П. Горбань, О. Є. Деркач, Л. М. Кондратенко, Л. І. Бикова, К. В. Бондаренко, С. Т. Сопєльнік, О. Ф. Казанович.

Наступником і продовжувачем традицій є дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце». Їх солов’їний спів відомий за межами району і навіть області. Дзвінкоголосі, артистичні учасники цього ансамблю несуть радість глядачам. Це - солісти ансамблю Анастасія Синєпол, Ліна Ананьєва, Даша Макаренко, Юля Ткаченко, Віта Хававка, Віта Борисенко, Наташа Масюк, Віта Дячук, Оксана Ритік, Марина Мулік, Даша Піковець, Яна Світлична, Віта Сергієнко,

Великою любов’ю користується у глядачів естрадний вокальний ансамбль «Дивоцвіт», О.Шевель, О. Клюба, В.Гиль, З.Цюпка, Т.Чумаченко  полонили всіх своїм співом. Постійно на фестивалях естрадної пісні займають призові місця, а на концертах завжди їх зустрічають бурхливими оплесками.

Гордістю Шарівського СБК є дитячий танцювальний ансамбль «Юність». Танцюристи дарують глядачам невимовну насолоду. Їхні запальні народні танці, вишукані бальні, естрадні,  хореографічні композиції викликають радісні емоції, піднесені почуття, а керівнику Олені Деркач несуть щиру вдячність і визнання.

В СБК працює театр-мініатюр «Погляд», керівник Любов Кондратенко. Учасники на концертах демонструють уривки з літературних творів, обрядові дійства «Колодій», «Коляда, Коляда», Андріївські вечорниці, «На Івана на купала» та інші.

Багато свят та концертів проводиться протягом року. Багато поїздок здійснюється на конкурси та фестивалі: «Весняні дзвіночки», «Таланти ІІІ–го тисячоліття» в Богодухові, «Святовид» в Харкові, Фольклорний фестиваль в Бабаях, Красному Куті та інші. У всіх цих заходах беруть участь наші талановиті, творчі односельці, закохані у свій край, своє селище, народну пісню…

Також хочеться відзначити і наших помічників, які постійно піклуються про те, аби наші артисти могли доїхати до глядача. Тож щира дяка організаторам поїздок: селищному голові М. О. Носовій та виконавчому комітету ради, нашим меценатам: ТОВ “Трайгон Фармінг Харків”, ТОВ СП ”Родіна”, ТОВ «Агрофірма Телец», ТОВ ”Лекорна”, церква «Благовість» і всім приватним підприємцям, котрі працюють на території Шарівської селищної ради.

Всім нашим помічникам хотілося бвід імені учасників самодіяльності, колективу селищного будинку культури та від себе особисто вчерговий раз подякувати, побажати миру, здоровя, фінансової стабільності та благополуччя.

 

О. Деркач,

директор СБК

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.